• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


borisBP

Dobro jutro. Mo¾e klasika.  regge

dr.zela


sremac72

Dobro vam jutro i dve klasike za mene  :)). Zasto dve , zato sto mogu a ovi sa partija kanda ce tek sutra biti raspolozeni za klasiku  :DD :DD :DD

looka

Da se pridru¾im i ja...  regge

dale


DarkoN

dobro jutro i od mene. klasika moze uvijek. sinoc je bilo fantasticno na derneku. nedostajali su nam neki forumasi da ugodjaj bude potpun.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobar dan. 8)) Ledeni MSD. regge

Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahaha ma moze sve za vas  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mijat


Big_DANE

Quote from: Big_DANE_Almighty on 15 February, 2013, 09:17:50
Nauku sam prostudirao...samo nemam skim ni gde da dodjem...malo kasno sam se setio...a imao sam 2 ispale...jedna ce doci na jahorinu...druga ne... ;)

sreo sam ti drugare koji su te ispalili, puno te pozdravljaju a posebno bandi  devil:( ka¾u da si papuèar, mo¾da veæi i od otrova  (:smijeh:
Quote

Hahahahaa...ma samo kad sam ja papucar! :) 

http://www.youtube.com/watch?v=flZ0_qTlUps

BOJAN-BG


mijat

dobro jutro, klasika je na stolu  regge danas kuæa èasti

DarkoN

dobro jutro. klasika i meni. idemo u nove radne pobjede. :D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...