• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Konacno sunce kod mene, klasika ide...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Nazalos prolece u NS stiglo...sunce poliva... . ziveli...daj klasiku!

dr.zela



mijat


borisBP

Dobro jutro. I ja æu isto.

dr.zela


DarkoN

jutro i od mene. klasika. jos jedan tmuran dan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

dobro jutro moze klasika....kisa jad u NS...na Jahi zato zatrpava...za vikend sunce... oce li ko biti gore od forumasa....Darkon...otrove...head...!?  Vicite ako me vidite.. :P

mijat

nema nam brere, veæ sam se zabrinuo  hug:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mijat on 26 February, 2013, 10:12:01
nema nam brere, veæ sam se zabrinuo  hug:(

ne brini se ziv je, sutra dolazi kod mene u Sarajevo pa cemo se malo prosetati kuda nemam pojma ali skontat ce se nesto  regge poslije cim se mozak bolje ukljuci et samo na brzinu da javim..a moze sad jedna dupla kajsija i kafana sta pije  WTF

DarkoN

ako budete blizu alipasina javite se. sutra radim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 26 February, 2013, 21:41:50
ako budete blizu alipasina javite se. sutra radim.

mozda ga nagovorim da odemo do Hrasnog u Zmaj pa kad budemo tamo jel bi mogao da naletis...inace najvise cemo biti po starom gradu i centru

DarkoN

Quote from: harison on 26 February, 2013, 21:54:13
Quote from: DarkoN on 26 February, 2013, 21:41:50
ako budete blizu alipasina javite se. sutra radim.

mozda ga nagovorim da odemo do Hrasnog u Zmaj pa kad budemo tamo jel bi mogao da naletis...inace najvise cemo biti po starom gradu i centru
izmedju 11:30 i 13:00 mogu, u tom periodu mogu da idem na pauzu. uglavnom javite se ako budete negdje blizum. pod blizu je i hrasno. ;)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)