• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija "KOD MILKE"

Started by skiDeki, 05 November, 2012, 07:32:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

to nino, cenim tvoje predloge  (Y) nije me bilo ceo dan, obaveze me sustigle  regge

mo¾e  (PIVA) (PIVA)

ninodragoljub


mijat


ninodragoljub

Da sam znao ne bih se nervirao veæ bi odmah poèeo slaviti.
Piæe za sve u èast pobjede Partizana... ole

mijat


ninodragoljub


borisBP

Dobar dan. I ja æu klasiku.  regge

skiDeki

Pozdrav ljudi, ja bi kiselu, sinoc sam miksovao rakiju i pivo, izgleda da nije dobra kombinacija ili sam ja premiksovao ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

mislio sam da si profesionalac al si me razoèaro  :X u mom selu se nikada ne miksuje rakija i pivo. ko hoæe brzo da se ufiksa taj odradi tri miksa i mirna baèka  regge

na raèun kuæe ide kisela

DarkoN

Quote from: skiDeki on 28 April, 2013, 13:47:46
Pozdrav ljudi, ja bi kiselu, sinoc sam miksovao rakiju i pivo, izgleda da nije dobra kombinacija ili sam ja premiksovao ideea:(
jos ako je rakija bila medovaca onda te razumijem u potpunosti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

ako je medovaèa u pitanju pivo ni ne treba  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ninodragoljub


DarkoN

danas su svi druga smjena. ili su se ugledali na hareta pa ustaju u 12  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...