• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Odg: Bjelasnica sezona 2012/2013 - stanje

Started by Korisnik, 03 October, 2012, 15:41:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnik


loop

allways stand sideways!

Korisnik


Korisnik


mirzolini

Vidi se napredak, ali jednostavno bez kvalitetnog vertikalnog prevoza nije to to...
ali barem se pomjera na bolje...

Sema

Evo par slika kotlova i kolijevke (vidi se u dnu slika da se radi, prosiruje staza) od proslog mjeseca. Inace sam na vrh izasao autom dobar je put.


DarkoN

kada je otvaranje sezone na bjelasnici?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Oko nove godine:) krece nakupljanje ispred trosjeda, na red za zicu dodjes oko 5-7 januara, zavisi od meceve na vrhu :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Radiohead on 07 December, 2012, 10:23:00
Oko nove godine:) krece nakupljanje ispred trosjeda, na red za zicu dodjes oko 5-7 januara, zavisi od meceve na vrhu :)

hahahah ako imas srece da te sunce obasja mozes i do kotlova dobacit...iuu su se zadali momacki neka valjda hoce da otvore u nedjelju pa da budu konkurencija al ajd dabogda im zemlja kuhala lopovska samo trpaju u dzep nikakvog napretka ccc, kud dalje kad planina naplacuje parking svojim skijasima&borderima ccc (ako imas skije bord opremu onda besplatno, ja bi bar tako stavio) a ovi setaci neka se snalaze i nek placaju

Bjelasnica84












Sta serete koji k*rac na bjelasnicu, mozda je infrastruktura losija od jahorine, nije mozda nego sigurno, ali na bjeli su staze za one sto vole izazove, teze staze.I jahorina i bjelasnica su dobre na svoj nacin. Iao na Jahorini ima 3 sestosjeda, vise hotela, vise zica opet jahorina i bjela imaju skoro pa isti broj turista po sezoni, tako da ne mojte pricat.

borisBP



DarkoN

stvarno mislim da nema potrebe za nervozom, jos manje za ovakvim rijecnikom. kao sto je bjelasnica84 rekao i jedna i druga planina imaju svoje prednosti i mane, i tu se u potpunosti slazem sa njim. za sada po meni jahorina ima prednost zbog sestosjeda, ali je bjelasnica u velikoj prednosti sto se tice vjestackog osnjezavanja i akcije koju su imali na ciscenju staza od kamenja. ako se na bjelasnici realizuju ulaganja koja su planirana za sledecu godinu, tj sestosjed umjesto trosjeda i nesto o cemu se vec dugo prica a to je neka zicara igman-bjelasnica sa stazom do igmana onda ce to da bude stvarno vrhunski. ako se to realizuje jahorina ce morati da zavrsi vjestacko osnjezavanje staza inace ce lagano da gube goste.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP