• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Odg: Bjelasnica sezona 2012/2013 - stanje

Started by Korisnik, 03 October, 2012, 15:41:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

prvo niko ne sere po Bjelasnici niti po bilo cemu na ovom forumu (cak ne seremo ni po stvarima po kojima bi trebali, ali uglavnom koristimo zajebanciju i satiru od knjizevnih izrazaja), i bez veze ti je komentar pravo, vise impulsivan nego racionalan...svi mi znamo koje su nasi problemi i na Jahorini i na Bjelasnici, i to sto stojimo u redu pola dana na Bjelasnici nije ni malo ljepse nego sto jezero na Jahorini moze da popuni dnevne vodokotlice na Palama...Prema tome, sto bi rekla moja bivsa profesorica, sjedi 1. :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Bjelasnica84

Izvinjavam se svima, bio sam nesto nervozan jutros, jos jednom izvinite :D

A sto se tice kafica, na Bjelasnici se uz onaj gdje se okuplja raja 30-40 godina svake noci otvorio jos jedan pravo dobar kafic, zove se Prica, ureðen pravo, s apogledom na stazu, nalazi se u novoj Okijevoj zgradi..

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svi smo nervozni razumijemo te krv kuha samo se ceka prva ¾ica, svi bi da vozima snijega ima ali cikice u startnoj kucici nema da pritisne ono dugme ON  (:smijeh: (:smijeh: Odlicno et vidis niko nije znao samo treba pricati, uslikaj koji put objekte pa cemo i otvoriti novih tema u ovoj rublici... gdje raja moze otici cugati a i pokusaj kakv cjenovnik uslikati to sviju interesuje hiiii   :bravo::(

Bjelasnica84

pada nenormalno, ima oko pola metra   (snow)



Kasnije jos slika...


Bjelasnica84


brera


DarkoN

Bjelasnica84 svaka cast na izvjestaju, ovo nam je nedostajalo. Jedva cekam da se spustim bar sa heliodroma ako vec ne bude moglo sa vrha :D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


loop

allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

skidam kapu za info svaka cast slike su prelijepe i cestitke za mjesnu zajednicu Babin do zelimo puno uspjeha i da se ovo sto brze izgradi bit ce ludilo na Bjelasnici  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

DarkoN

http://www.zoi84.ba/vijest/249 sta je sad ovo? zar se ne otvara sezona sutra? ne mogu da vjerujem da jos nista nisu objavili na svom zvanicnom sajtu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Sema

Quote from: DarkoN on 10 December, 2012, 09:26:33
http://www.zoi84.ba/vijest/249 sta je sad ovo? zar se ne otvara sezona sutra? ne mogu da vjerujem da jos nista nisu objavili na svom zvanicnom sajtu.
Neznam, ja zvao SKICENTAR kazu nisu se stekli uslovi za bezbjedno skijanje NEMA DOVOLJNO SNIJEGA.

Deni