• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Odg: Bjelasnica sezona 2012/2013 - stanje

Started by Korisnik, 03 October, 2012, 15:41:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirzolini

Znaci sljedece godine ko covjek da odem gore, a ne da stojim u redu po pola sata da se ohladim pa da rizikujem povredu kad se spustam....
U svakom slucaju ambiciozno su krenuli...
A sto se tice uslova to su nasa posla, kad ima snijega onda i treba 4 metra radi sigurnosti ( a stvarni razlog je sto nisu u stanju pripremiti sve) a kad se skija po 20 cm objavljuju kako je idealno stanje...

Sema

Evo i na Bjeloj zvanicno SRIJEDA. Sutra na Jahorinu pa prekosutra na Bjelasnicu. anan

http://www.zoi84.ba/vijest/250

skiDeki

Svidja mi se kako rade topovi, planovi za vertikalni transport i infrastrukturu odlicni i realni, kad se to ostvari Bjelasnica ce zaista imati sta da ponudi :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

zamolicu one koji ce sutra biti na bjelasnici da mi jave hoce li biti nocnog skijanja sutra. otisao bih vrlo rado ako bude.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

nesto se pisalo o tome u jahorinskoj temi ...

anger

Quote from: DarkoN on 11 December, 2012, 20:49:08
zamolicu one koji ce sutra biti na bjelasnici da mi jave hoce li biti nocnog skijanja sutra. otisao bih vrlo rado ako bude.

Prema informacijama sa weba zoi84.ba, danas bi trebalo biti organizovano besplatno skijanje ukljucujuci i nocno. Ja definitivno planiram da odem na nocno pa cu ih nazvati da provjerim da li da ponesem cvaju ili ne :)

anger

Danas NIJE besplatno skijanje i NEMA nocnog!!
Sad sam zvao ove likove iz Zoia i oni sami nemaju pojma... Uglavnom, danas ce raditi liftovi ali se normalno placa i nema nocnog skijanja.
Kao sto neko rece na jahorinskom forumu, sve je to planirano za pocetak sezone, 22.12.2012.

DarkoN

ljudi hvala vam na informacijama. ne zna se ko je gori oc ili zoi. napravili su katastrofu od otvaranja sezone.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

anger

Quote from: DarkoN on 12 December, 2012, 11:06:02
ljudi hvala vam na informacijama. ne zna se ko je gori oc ili zoi. napravili su katastrofu od otvaranja sezone.

Zaista...
Pocetkom februara idem  u Aus/Mölltaler Gletscher, vrijeme je da se covjek malo odmakne od ovih odavde...

loop

najveca glupost je ic na glecer u doba kad rade sva ziva skijalista, niti Melt nudi niti vridi vise od ''normalnih'' ne glecerskih skijalista u to vrime
allways stand sideways!



anger

Bjelasnica je diiiiivna planina (najbolji period za skijanje na Molltaleru je januar i februar, sve ostalo je skijabilno ali ta dva su beton radi minusa i powdera). Bjelasnica ima super brze liftove i ptice (pored navedenog, bas hocu taj glecer da vidim a karta obuhvata i sva okolna skijalista, info iz prve ruke), i ima medu i zeku.

ludzatobom:((

Bjelasnica84


Na Bjeli isto ko na Jahorini, ojuzilo, pola snijega se otopilo.

Danas radili X i Kolijevka, od 12 i trosjed.
Padala kisa citav dana osim na izlazu trosjeda gdje je pado snijeg, staza mekana, mokra, nikako za skijanje...

Bjelasnica84

evo i live camera

http://128.65.106.156:1422/en/JViewer.html