• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

PREVOZ Sarajevo-Jahorina-Sarajevo?

Started by Ami, 01 December, 2012, 01:23:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ami

Pozdrav, jel neko mozda zna kako sad doci do Jahorine iz Sarajeva (jer jos uvijek nije pocela sezona)?  :SS Da li ima neki autobus iz Sarajeva, Istocnog Sarajeva, Pala? Pozdrav   :))

MilanP

Trenutno ne postoji nikakav organizovani prevoz, nadam se da ce biti nesto kada pocne sezona, posto prethodne 2 godine nije bilo (bilo je prosle ali samo 20ak dana)
Pozz

Ami

Joj bas ti hvala na odg, :)) a znas li mozda nekog povoljnog taxi prevoznika?

MilanP

Tesko da ces naci nekoga povoljnog, ako ti nije hitno da odes gore bolje zaobilazi taxi posto je preskupo.
P.S Mozda se javi neko od forumasa ko ide ovih dana gore....
Posalji Vipu privatnu poruku vidi dal ce on skoro ici gore, mozes do Pala busom a onda sa njim gore....

romobil

Ako neko ide sam ja bih bio sretan da se uvalim  :DD

majasamaja

Busom do Pala i onda stopaj nesto do Jahorine :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Nema frke kad se krene obavjesti se... ko god da ima slobodnog mjesta


Deni





Deni


Ami

Ja idem 14.12. oko pola 2 taksijem gore, zvala sam - taxi je oko 33-35 KM , moze primiti cetvero, nas je dvoje,pa ako ima jos neko dvoje da bi sa nama da nas izadje jeftinije, bujrum  :DD 
anan idemo u planineeee ... 8))


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: Ami on 11 December, 2012, 21:42:51
Ja idem 14.12. oko pola 2 taksijem gore, zvala sam - taxi je oko 33-35 KM , moze primiti cetvero, nas je dvoje,pa ako ima jos neko dvoje da bi sa nama da nas izadje jeftinije, bujrum  :DD 
anan idemo u planineeee ... 8))



ako cikica rekao 33-35KM onda nek ne pali taximetar....ja sam prosle godine isao do Ogorjelice 50KM je bilo Autobuska stanica Lukavica - Jahorina, racunajte na to da vam isto toliko treba i za povratak ako uhvatite taxi...ja sam imao najboljeg kapetana pa me moj (brerin sin sa mamom 2) vratio nazad  hug:(

Cekao autobus do Pala ali nije bilo te linije zbog ogromne kolicine snijega.

Ko zeli da ide taxiem onda mu preporucujem da uzme taxi kod Vijecnice, a do Vijecnince se moze doci trolejbusom ili tramvajem ;) ustedit cete bar nekih 10tak KM