• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Hotel Ko¹uta na Jahorini ide u privatizaciju

Started by vip-jahorina, 22 November, 2012, 13:31:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Big_DANE

Tuga i jad...bio sam vise puta u Kosuti ...hotel je na najboljoj poziciji od svih...izuzev vikendica na stazi...HRANA je bila za ocenu 15!!!!! Toplo i koliko toliko cisto...ali bi trebalo da se komplet renovira!

To sto kazes da ce se prodati za sitne pare i unistiti jer se nece ulagati...je katastrofa! To bi trebala drzava uloziti neke pare i srediti!

BL

hotel kosuta je jedan od dobrih primjera projektovanja hotela na planini. Komotne sobe (barem ono sto sam ja vidio), hodnici, restoran (sjecam se da su gosti prije par godina bili zadovoljni hranom) ... vidi se da je radjen u skladu sa strukom.
Zaposlenima zelim da privatizacija dobro prodje. Mada, znajuci dosadasnja iskustva, pocev od Banjaluke, trebace im puno srece.
Steta ako mast ode u propast. 

Milos CTS

Bio u Kosuti vise puta steta je da ode u zaborav, mada je i u ovakvom stanju mogao jos da posluje

HeAd

treba se dosta para uloziti u Kosutu da bi se povratio sjaj...uglavnom bolje i da ga neko uzme te pusti u pogon neko da zjapi....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Hotel sa najboljom lokacijom na cijeloj Jahorini (ZLATNA SREDINA JAHORINE) da ce doci neko pametan nece jer nema takvih, a ko i sta ce radit to samo oni znaju koji od sezone imaju procenat  police:(