• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

O Jahorini na skupstni RS-a - vazno!

Started by vip-jahorina, 02 December, 2012, 22:35:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jednostavan41

Quote from: vip-jahorina on 03 December, 2012, 12:59:09
Ja sam prvi za racionalnu prodaju. Medjutim, zasto se rjesavati proizvoda koji je jedan od rijetkih u RS-u pa i BiH koji se vodi kao pozitivna izvozna djelatnost?
I to funkcionise, odnosno trebao bi raditi u velikom plusu, poznavajuci prihode koje prave.
ma ja sam protiv privatizacije generalno ali.... od dva zla treba izabrat manje, ako se  privatizuje za dobre novce  naravno to onda ne bi bila greska,kad neko istrese kesu vodice racuna o stazama o usluzi o uredjenju o svim onim sitnicama koje sada fale,tad ne bi ratarci tabali 3 sata a 5 sati radili u prazno dok vozaci sjede u kafani sjecamo se kako je bilo prosle sezone,mada ljudi nisu imali redovne plate pa su se morali namirivati od necega i to svatam,e sad bi se i taj problem rijesio, da bi sve to kvalitetno dobili moraju obezbjedit redovne i sigurne plate pa bi se i radnici borili za to radno mjesto da ga ocuvaju jer bez zadovoljnog radnika nema ni posla, u svakom slucaju mene je strah da ovo sto ima na jahorini vremenom ne izgubi na kvalitetu  pa da umjeto 150 kilometara od tuzle  moram vozit 250 do kupresa ili 500 do slovenije jer sam se navuko na PLAZANJE,  a i ipak je to veliki broj radnih mjesta pa puta 4 clana porodice po svakom uposlenom,  samo tesko ce to oni dati da se privatizuje krava je to muzara  za mnoge.
da znam - znao bi