• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

O Jahorini na skupstni RS-a - vazno!

Started by vip-jahorina, 02 December, 2012, 22:35:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


vip-jahorina



vip-jahorina

upravo sam dobio snimak ovoga svega, pa ko ima par minuta nek preslusa malo:

Skupstina o OC Jahorina

vip-jahorina


Nichifor

Quote from: vip-jahorina on 02 December, 2012, 23:17:40
upravo sam dobio snimak ovoga svega, pa ko ima par minuta nek preslusa malo:

Skupstina o OC Jahorina

u "glavu" ide od 4.00 minute

vip-jahorina


HeAd

 Da sezona traje 12 mjeseci oni bi napravili gubitak WTF, a u dzepovima dobitak ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Korisnik

Sta ide sledece? jel nosi neke posljedice? Inspekciju, odluku vlade da se nesto napravi...?
Kako su uspjeli napraviti gubitak od 800 hiljada??!?!? Pa jesu bucali pare!?!?

segi


BoleBl

Ostvario se gubitak od 800k u drzavnoj kasi... ali se zato povec'o u privatnoj....  :))
op, op, op, op.....

vip-jahorina

Meni najvise smetaju investicije u osnjezavanje koje ne radi.

Recimo i to da je firma Snow-Star otkupljena od neke francuske firme i ta firma valjda nece da preuzme ugovor i zato nama topovi ne rade, bar ne rade kako bi trebali. Ovo ostalo mora vlada ili vec neko srediti. Ima tu javasluka na sve strane. Recimo svi projekti (osim prace) su morili po planu biti gotovi 31.12.2011.
A do 30.6.2012. je odradjeno bili 65% od toga. Takve stvari se nebi smjele u toj mjeri desavati.

jednostavan41

e sad dolazimo na one price o privatizaciji da ili ne..... ja nikako nisam za privatizaciju al trenutno nam je sistem takav da ovo sto je do sada bilo samo vodi u ponor i propast pa cemo izgubit i ovo sto imamo, u starom sistemu je funkiconisalo na ovaj nacim samo zato sto je sud bio jak kolko toliko i za ukradeno se moglo zavrsit u cuzi a sad ljudi kad dodju na poziciju samo gledaju kolko ce i kako ukrast jer nije dosad niko odgovarao ni za sta pa kontaju da nece ni oni.
a sto se tice gubitka od 800.000 ma nije gubitak samo to gubitak je i ona neostvarena dobit a sto bi naspram svega cime jahorina rapolaze trebala biti makar 5-6 miliona, ma nemogu ni da milim o tome svemu odmah se nanerviram... i to pred spavanje
da znam - znao bi

jednostavan41

jednostavan41, Sema, Shoty, dooki i 41 gostiju gleda ovu temu.
uuuu gostiju koji su,ima intreresovanja hajd makar malo da mi se vrati  raposlozenje
da znam - znao bi

vip-jahorina

mi smo ovdje uvijek raspolozeni i veseli  (:smijeh: