• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupujem pancerice 47br

Started by starca, 17 December, 2012, 15:36:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

starca

Kao sto naslov kaze, potrebne su mi pancerice 47 br. (mnogo velika noga) :D

Pa ako ima neko da prodaje i da se mogu pogledati i pazariti nek se javi na broj

066 727 627 Bojan

Sajtrix

De kralju pa koliko si visok?
DJ Sajtrix

brera


BoleBl

a zamislite moju muku... pancerica br. 48., duzina donjeg dijela pancerice 358mm! Jedva sam uspio nastimati vezove  :DD  :DD
op, op, op, op.....

brkic1000

Bole tebi i ne trebaju skije, samo navuci vosak na `djon` pancerice i eto ga :)

nego jel  trazis nove ili polovne?
koji flex index? kakav si skijas ? (od 1 do 5)
i do koliko para?
pozz

starca

E raja, ajde da ne od.g svakom po na osob :)
Nisu pance za mene nego za brata :) ja sam mu rekao odmah da smanji nogu :DD

On je pocetnik tek je stao na skije prosle godine, pa mu i ne treba nesto skupo inace nesto do 120KM bi uzeo. Kaze ne isplati mu se vise para davati za to...
Visoka stozina :DD

borisBP


BoleBl

dobar prijedlog za vosak i pancerice  :DD  :DD
muke nastaju kad se bira patika, cipela, papuca, pancerica bilo sta  :)) broja nema pa nema

Burazu kazi ako moze za pocetak neka nadje i neke jeftinije, dobro ih dezinfikuje i uci na njima skijati! Tako ako mu se i ne svidi skijanje nece puno pasti na pancericama, a ako se svidi kroz koju god. ce kupiti nove!  ;))
op, op, op, op.....

brkic1000

starca, odkale si ???
za te pare mozes uzeti finu, ali polovnu pancericu.

starca

Quote from: brkic1000 on 17 December, 2012, 19:37:08
starca, odkale si ???
za te pare mozes uzeti finu, ali polovnu pancericu.

Iz Istocnog Sarajeva... Mozda se znamo???
Quote from: BoleBl on 17 December, 2012, 19:28:35
dobar prijedlog za vosak i pancerice  :DD  :DD
muke nastaju kad se bira patika, cipela, papuca, pancerica bilo sta  :)) broja nema pa nema

Burazu kazi ako moze za pocetak neka nadje i neke jeftinije, dobro ih dezinfikuje i uci na njima skijati! Tako ako mu se i ne svidi skijanje nece puno pasti na pancericama, a ako se svidi kroz koju god. ce kupiti nove!  ;))
Ma nek kupi sada sebi sta hoce samo da nadjemo pance, pa kanije nek radi sta hoce sa njima, a nema prestajanja skijanja, tako mu je sada kako JA kazem!!!

Nichifor

imam ja dalbelo pulsar cijena 250 km. gdje je zeleno na fotografiji, kod mene je ¾uto i mikrokopèe su sive.

looka


starca

Quote from: CrniZaharije on 18 December, 2012, 12:46:00
imam ja dalbelo pulsar cijena 250 km. gdje je zeleno na fotografiji, kod mene je ¾uto i mikrokopèe su sive.
Ako imas sta do 120KM moze ovo mu je skupo pocetnik je tek :/

Nichifor


looka