• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Odg: Stanje na Jahorini 2013 - 2.dio

Started by Obelix, 30 December, 2012, 18:21:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Obelix

Konacno sam stigao sa skijalista, mada sam se jadva odvojio od staza i danasnjeg dana.. :DD Sve je bilo kao iz bajke, Jahorina je danas blistala.. Ali da sve ne bude kako treba pobrinuo se olimpijski centar
tako sto je otvorio jednu ski kasu na poljicama sa dva saltera (oni koji su tu kupovali znaju na sta mislim) i 2 ljudi koji prodaju karte. Narod je bio zgrozen , culi su se razni komentari, psovke itd. Ali sve u svemu
svi su cekali po sat-dva (ja licno sat i 20 min) i konacno uspjeli da krenu na staze. evo jedna dvoje fotke sa lica mjesta:





Na prvoj korpi shvatio sam da je ipak vrijedilo sacekati kupovinu karte, temperatura je bila idealna 1 u plusu, tako da se moglo skijati bez kape i rukavica :DD da se pocrni :DD Staze skoro idealne, bez problema sa kamenjem ili slicno, snijega ima oko 60-65 cm, sav vertikalni transport radi punom parom, bez zastoja (osim kada neko padne na polasku, pa zaustave na minut), sestosjedi prepuni.. MOLIMO OSOBE SLABOG SRCA
DA NE GLEDAJU OVE SLIKE ISPOD  :DD   devil:(  :DD