• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

apartman ili hotel

Started by ruzica, 05 January, 2013, 21:48:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ruzica

Jos uvjek se dvoumim apartman i svoju slobodu ali moras brinuti o jelu i organizaciji za djecu.Ili hotel kao sto je Board ili Vucko gdje je sve regulisano.Djeca su nam 8 i 16 godina i nepricaju bas dobro nas jezik.Stariji se bolje snalazi a razumiju obadvojica.Djeca hoce kadu da legnu posle skijanja i wifi da mogu na internet.Dolazimo u drugoj sedmici februara.Sta nam predlazete?.Kakva su vasa iskustva?
Veliki pozdrav svima i javite se ako imate iskustva sa slicnom situacijom.

dalmatinka


ruzica

Kao prvo hvala sto ste se javili.Pa recite mi gdje ste bili smjesteni na poljicama ove ili prosle godine?Jeste porodica sa djecom slicnog uzrasta?Mozda bolje da kontaktiramo mailom ako hocete.

dalmatinka

nismo familije s dijecom nego drustvo,nisam ja boravila u svim tim vikendicama kazem da imam kontakte vikendica i apartmana koji su jako lijepi i imaju internet,neki od mojih poznanika su bili...radi se o apartmanima Winter i Vila bili..ja idem slijedeci tjedan u Apartmane Dobro poprilicno dobro izgledaju i jako su blizu staze!

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

juhuu

Ako budete zainteresovani za apartmane, javite se.

drejci


dalmatinka

peglas

moze mail da te par stvari upitam?hvala

ruzica

Ko vam je Dobro o kom se apartmanu radi?
Moj mail je simicruzica8@gmail.com.
Pozdrav i hvala svima koji su zajedno sa nama razmisljali.