• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Party-Dernek 2013

Started by vip-jahorina, 07 January, 2013, 18:03:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

ocemo li 16.2.? Ja sam tako nesto planirao.
mislim da tada dolazi najvise forumasa na Jahu.

DarkoN

samo nek je vikend i ja sam tu.  austin:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Ja bi volio da se nas forumasa sto vise skupi. Pogotovo "novi narastaji" (hehe) koji su prilicno aktivni u zadnje vrijeme.
Mislim da u tom terminu dolazi Brera, Mijat, SkiDeki i Boki vjerovatno, Lola mora ovaj puti doci.
Naravno da forumasi iz okolicu ce doci :-)

borisBP


farefare

Nadam se da smo pozvani i mi koji bas puno nepisemo al ipak pratimo sve sto se desava na forumu ...a prosle godine je bilo vrh ...poz

Jancek

Quote from: vip-jahorina on 07 January, 2013, 18:25:52
Ja bi volio da se nas forumasa sto vise skupi. Pogotovo "novi narastaji" (hehe) koji su prilicno aktivni u zadnje vrijeme.
Mislim da u tom terminu dolazi Brera, Mijat, SkiDeki i Boki vjerovatno, Lola mora ovaj puti doci.
Naravno da forumasi iz okolicu ce doci :-)

I ja dolazim ;D ;D

lola


vip-jahorina

Quote from: farefare on 07 January, 2013, 20:03:20
Nadam se da smo pozvani i mi koji bas puno nepisemo al ipak pratimo sve sto se desava na forumu ...a prosle godine je bilo vrh ...poz

Zar je potrebno to naglasavati, kao sto rekoh svi su dobrodosli, naravno da su forumasi automatski u organizaciji  devil:(

farefare

Onda vip-e do tebe ako je to 16.02. Da svi upisemo u raspored ...ili sto bi rekli ovi u agendu ...hshahaha ...pooz

skiDeki

Ja ne trebam naglasavati, jer ni jedan dernek jos nisam propustio, dolazim naravno :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

majasamaja

mozda se i maja pojavi ove godine i povedem drugaricu  :))

DarkoN

Quote from: majasamaja on 08 January, 2013, 10:26:49
mozda se i maja pojavi ove godine i povedem drugaricu  :))
Cuj samo jednu?!  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

majasamaja

Quote from: DarkoN on 08 January, 2013, 10:32:06
Quote from: majasamaja on 08 January, 2013, 10:26:49
mozda se i maja pojavi ove godine i povedem drugaricu  :))
Cuj samo jednu?!  devil:( devil:( devil:(

jedna pokazala interesovanje ove ostale su protiv zime, nevole nista sto je snjezno :))

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

lola

Vip-e znaèi 16.2. je party,jel to sad definitivno??