• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - 3. dio

Started by vip-jahorina, 14 January, 2013, 11:46:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Trenutno je na Jahorini prilicna mecava, pada snijeg, jak vjetar je na vrhu.
Od zica radi samo lift Poljica i 6sjed Praca.
Snijega ima sve vise i vise, samim tim dovoljno za kvalitetno skijanje, naravno cim vremenski uslovi to dozvole.

Milos CTS

veceras da ode u minus i da se vetar sutra smiri da mogu i ostale staze da rade i bice super
(snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)
ole ole ole ole

vip-jahorina

Pada dobro i to prilicno mokar snijeg koji se ljepi za sve.
Kad stisne, mislim da ce staze biti savrsene  ole

Milos CTS


Korisnik

Ne radi ni jedna kamera na oc-ovoj stranici, a i ni ovde nije neka sreca :) mora da je bas belaj.

kron1010


skiDeki

Vlazan sneg idealan za podlogu, samo ga treba dobro utabati  (snow)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Valjda su nesto naucili ovi sa ratracima pa ce to i pokazati na stazama,ili da ih saljemo na obuku u evropska skijalista

vanja.t

Ima li koga gore ,kakva je situacija pada li jos?

Arcturus

Pozdrav ljudi. Jedno pitanje - imam ski pass "pet od sezone" iskoristio sam cetiri dana, u srijedu krecem kuci, a obzirom na ove uzasne vremenske ualove, sve su prilike da sutra opet nema nista od skijanja... pa me interesuje mogu li na kasi sutra vratiti ski pass i vratiti novac za jedan preostali dan?

BOJAN-BG

Cim puste bilo sta od zica da radi racuna se da je skijaliste otvoreno tako da od vracanja slaba vajda da ce nesto biti,jedino da stanes pored kucice za ski pas ujutru pa da prodas ispod cene za taj jedan dan

borisBP

Quote from: BOJAN-BG on 14 January, 2013, 22:05:33
Cim puste bilo sta od zica da radi racuna se da je skijaliste otvoreno tako da od vracanja slaba vajda da ce nesto biti,jedino da stanes pored kucice za ski pas ujutru pa da prodas ispod cene za taj jedan dan

I ja mislim da je to jedina opcija.

mijat


borisBP

Izgleda da æe do jutra da padne dobar sneg... (Y)

Obelix

Evo jedna od mene, dok sam se vracao iz Royala i mislio da necu ni doci do Satora (mada sam ipak uspio) slikano u 3 posle ponoci, visina novog snijega oko 30 cm, i dalje pada, ujutru ocekujem i do pola metra..  ludzatobom:(( Put do Satora je, na moje odusevljenje, dobro ociscen..