• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - 3. dio

Started by vip-jahorina, 14 January, 2013, 11:46:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

bnbg

Evo me na Ja u naselju Sator, gledam u vrh sestoseda, vedro je i bez vetra, temp oko -6
bice skijanje vrhunsko a verovatno nece biti guzve.Snega ima bas dosta kazu ovde u Winteru da su
juce staze bile vrhunske a danas ce biti jos bolje.

acixon

Quote from: mijat on 27 January, 2013, 22:20:11
bravo majstore, imam i ja par sliènih sa pljoskom (:smijeh:

ma nije valjda,nemoguce   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


peradetlic

Evo i linka: http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/kada-hrvatski-policajci-kontroliraju-na-slovenskim-skijalistima---271628.html

BL


skiDeki

Poboljsala se prognoza, za naredne dane, umanjilo se zatopljenje, bice blagog plusa, ali bez vetra, tako da ce skijanje biti vrhunsko uz dosta sunca :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

burkezg

Pozdrav,
I ja sam u winteru sa svojom polovicom  ludzatobom:((
Skijanje je vrhunsko, imamo privatne staze ;) Jos ako uspijem preko mobitela poslat sliku na forum vidjet cete i kako izgledamo. Ne znam ni kako resizeat moj nos al valjda cu uspjet. Za rakiju smo spremni do subote....
Pozdrav svima!

Gorio

odlicno odlicno,vec sam se uplasio za sneg i skijanje.Ja dolazim za 3 nedelje i nadam se odlicnim stazama vremenu i skijanju.Malo me i zaplasilo to otopljenje.Mada kazu za Beograd i okolinu da drugom polovinom februara moze mo ocekivati snega kao prosle godine u februaru.Nadanm se da ce biti tako .

skiDeki

Za Jahorinu je poguban samo jak jugo, on ima fen efekat i bukvualno pozdere sneg.. ako vetra nema staze su dobre cak i u plusu jer je zemlja veoma rashladjena.

Mada sam ove godine bio prisutan kad je jugo "pjeo" 70 cm snega sa jedan dan, staze su se odlicno odrzale, to je rezultat boljeg i kvalitetnijeg uredjenja staza ove godine :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

segi


migezv

Quote from: burkezg on 28 January, 2013, 12:59:16
Pozdrav,
I ja sam u winteru sa svojom polovicom  ludzatobom:((
Skijanje je vrhunsko, imamo privatne staze ;) Jos ako uspijem preko mobitela poslat sliku na forum vidjet cete i kako izgledamo. Ne znam ni kako resizeat moj nos al valjda cu uspjet. Za rakiju smo spremni do subote....
Pozdrav svima!

Dolazim 5. u Winter. Kakva je hrana ? :D

taraba

Odavno, ali bas odavno nije bilo manje raje na Jahorini. Mislim na stazama. A staze vrhunske. Nigdje vjetra, sve opeglano , snijega kao u pric.
Zasto ?? Nemam pojma zasto ljudi ne skijaju. Mozda je neka smjena gore ili sta??
U svakom slucaju ove naredne dane treba iskoristiti , uz lijepo vrijeme i bez guzve, na sjajnim stazama . Ma super nesto

Radiohead

Quote from: taraba on 28 January, 2013, 15:14:56
Odavno, ali bas odavno nije bilo manje raje na Jahorini. Mislim na stazama. A staze vrhunske. Nigdje vjetra, sve opeglano , snijega kao u pric.
Zasto ?? Nemam pojma zasto ljudi ne skijaju. Mozda je neka smjena gore ili sta??
U svakom slucaju ove naredne dane treba iskoristiti , uz lijepo vrijeme i bez guzve, na sjajnim stazama . Ma super nesto
Ovo sam i ja primjetio, sjecam se lani nisi mogao prici parkingu osim onoga gore iznad Olimpika, ove godine bas malo svijeta gore....Koliko vidim najvise je gostiju iz Hrvatske, nesto manje (ili puno manje) Slovenije i gostiju iz Srbije...
Ono sto sam ja primjetio da ima vise lokalnih gostoju iz sarajeva koji nisu htjeli ici na Jahornu (iz ko zna kojih razloga) i sto je najbitnije - svi imaju pozitivna iskustva

burkezg

Quote

Dolazim 5. u Winter. Kakva je hrana ? :D
Quote

Mi smo bilI i prosle godine u winteru. Ne bi se vratili da ne valja ;) Odlicna je hrana!