• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vlasic, bjelasnica

Started by tkanton, 14 January, 2013, 14:41:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tkanton

Do ove godine bio sam na vlasicu, dok ove zadnje sam bio u dilemi Bjelasnica i Jahorina..... i na nagovor ostalih krenuli smo put bjelasnice... gledajuci vase slike i camere jos uvijek nemogu sebi doc sto nisam doso na jahorinu ili da sam opet otiso na vlasic, pa na onoj bjelasnici nista nema, ima ono al ko da nema, popnes se onim trosjedom smrznes se ko p.... a gore vjetar duva i ne pomisljas da ides dalje sledecim liftom, nocni zivot 0, setanje ko da po nekom gradu setam a ne na planini....

Eh mene sad zanima kakvo je stanje na Jahorini sto se tice setanja i nocnih izlazaka, kakva je gore atmosfera, jel se radi na tome da na vece a i po dani imas ugodjaj da si na planini(naravno osim snijega i liftova) pri tome mislim na strukuturu objekata njihov izgled jel to lici na nesto pplaninski ili onako samo da ima.... po slikama djeluje sve prekrasno a i staze mi djeluju ok

Filipino

Najbolje ce biti da sam dodjes i uvjeris se.
Skoro svi su zadovoljni i "ocarani" Jahorinom, ali i dalje vrijedi ona Stars
"100 ljudi 100 cudi"
Prema tome,put Pod noge i pravac Jahorina

vip-jahorina

Rakije uvijek ima, sigurno

mijat


aljosha

koliko mi svi veæ prièaju i Jahorini eto i mene ove godine jedan vikend po moguænosti produ¾eni  ole ole
Ne obra se bostan dok ¹ljive ne popadaju

Bjelasnica84

Uvijek je stajalo:

Bjelasnica za skijanje, Jahorina za provod...

Filipino

A na Jahorini kao da skijanje ne valja, ne kontam ????

Bjelasnica84

Quote from: Filipino on 31 January, 2013, 22:02:01
A na Jahorini kao da skijanje ne valja, ne kontam ????

Skijanje i staze su strmije samim tim i bolje na Bjelasnici, i ko hoce da ode da skija i ne zanima ga neki provod otice na Bjelasnicu, a ko hoce da se dobro iskija i jos uz to se ludo zabavi onda je Jahorina za njega

DarkoN

i za mene su staze na bjelasnici bolje, pogotovu gornji dio. vertikalni transport je ono sto stvarno kvari ugodjaj. a nocni zivot se ne moze ni porediti, jahorina je mnogo ispred.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...