• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Apartmani Artic

Started by dorinica, 17 February, 2010, 21:58:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ritta


mijat


BL


vip-jahorina

jel moguce da se slazem sa BL ?!?!  (:smijeh:

Junuz Djipalo

Pozdrav svima! Zelio bih upozoriti sve koji razmisljaju o iznajmljivanju smjestaja u apartmanima Artic. Kada smo dogovarali smjestaj receno nam je da ima dovoljno mjesta za 8 osoba a na kraju su dvojica kolega morali otici kuci dan ranije jer smo nas 5 trebali spavati u apartmanu za 2 osobe. Internet i tv smo morali platiti i jos su nas na kraju optuzili za kraðu bez ikakvog povoda! Najgore iskustvo sa smjestajem, najneljubazniji vlasnik objekta i covjek sa kojim dogovor ne vrijedi. Cak nam je predlagao da spavamo u apartmanu sa nekim ljudima iz Slovenije koje uopce ne poznajemo! Toplo preporucujem da zaobidjete apartmane Artic!

l0shmi

Hvala Vam na komentarima, zaobilazimo Artic :)

jeeleenaa

Nikako!!!
Sve sto se nama desilo ove godine sa vlasnikom Artica se granici sa realnoscu. Posle dve decenije putovanja, svakakva iskustva imam, ali  nista ni slicno ovome, mi se nije dogodilo.
Vlasnik je pre svega agresivan i histerican, zatim nekulturan tj. prost (niz uvreda koje je iz cista mira izneo na nas racun, ne mogu da napisem, jer mi nece objaviti komentar), paranoican (pratio je i danu i nocu ko kada izlazi ili, ne daj boze ulazi u apartman). Neverovatno, ali nocu je postavio "dezurnog" tj. nekog momka koji motri da li neko staje na parking, ko se kada i s kim vratio iz grada i td...
Recimo, usao je u apartman, sav histerican, masuci rukama i unoseci se u facu sagovorniku i poceo da vice, da nam preti sa "utokom", onda sa policijom, pa sa krivicnom prijavom, pa... samo zato sto su nam prijatelji imali nameru da svrate na kafu. Kazem imali nameru, jer ih je on sacekao na ulazu, uzeo im licne karte, ispitao kod koga idu i do kada ce da ostanu... Iako su mu dali licne i odgovarali na postavljena pitanja, on je ipak zakljucio da mu se ne dopadaju, ishisterisao na njih, pa onda upao u nas apartman i nastavio.
Supruga tj. cistacica je, pre svega, jedna prosta zena koja ce vam u znak dobrodoslice, na pitanje kada mozemo ocekivati da ce apartman biti slobodan, vrlo drsko, histericno odgvoriti:"U mojoj kuci, ja cistim kako mi se cisti."
Nadam se da je dovljno, da nikada ne pozelite da imate ovakve domacine. Ovo je pri tom samo mali deo onoga sto se nama dogodilo za cetiri dana. Sva sreca, pa na Jahorinu dolazim zadnju deceniju i zaljubljena sam u nju, ali recimo prijatelj koji je ove godine bio prvi put, bez obzira na sve lepote same planine i ostalih pozitivnih iskustava, nikada vise nece doci. Iskustvo sa vlasnikom apartmana je toliko neprijatno i dominantno u odnosu na ostala.