• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Apartmani Artic

Started by dorinica, 17 February, 2010, 21:58:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dorinica

Molim vas,iskusne ili oni koji poznaju...Po prvi put dolazim na Jahorinu ne mogu se odluciti izmedju Artica i Apartmani IN,jedan je u Satoru drugi valjda u Poljicama sa bebom i malim djetetom sta bi ste pre preporucili.
Hvala.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sto blize Poljicama.....©ator je vec za malo napredne koji mogu hodati

raca

Prosli vikend s drustvom sam trebao da osjedim u Artica apartmanima i imam najgore preporuke o tim aprtmanima, zapravo o vlasniku, koji tesko da se moze nazvati covjekom, bas sam se spremao da napisem poduzi tekst ovde o tome, ali me mrzilo. U svakom slucaju, najgore preporuke za taj objekat.

Ako idete s bebom i malim djetetom, onda blize Poljicama.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

DarkoN

Quote from: raca on 18 February, 2010, 09:37:21
Prosli vikend s drustvom sam trebao da osjedim u Artica apartmanima i imam najgore preporuke o tim aprtmanima, zapravo o vlasniku, koji tesko da se moze nazvati covjekom, bas sam se spremao da napisem poduzi tekst ovde o tome, ali me mrzilo. U svakom slucaju, najgore preporuke za taj objekat.

Ako idete s bebom i malim djetetom, onda blize Poljicama.
duze ako ti nije problem obrazlozi malo da znamo zbog cega sta kako. da se jos neko ne zajeeee pa ode.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

IN nije na poljicama, nego malo iznad. Vidi mapu jahorine.
Jos blize poljicama su apartmani Ledena Kraljica

raca

Quote from: DarkoN on 18 February, 2010, 09:41:17
duze ako ti nije problem obrazlozi malo da znamo zbog cega sta kako. da se jos neko ne zajeeee pa ode.

Bilo je neko mjestovito drustvo iz Beograda i Cacka, nas 5, od toga ja jedini koji zna Jahorinu, jos jedan drug je bio dvije nedelje prije toga sa mnom, ostala trojica su prvi put. Na moj prijedlog se islo na Jahorinu, a drug je nasao preko neta smjestaj, lika kontaktirao preko maila i dogovorio 50 evra apartman za nas 5.

U subotu kad smo dolazili, put uzasan, mecave, snijeg, haos, masu gluposti nam se izdesavalo uz put, umjesto oko 9 da stignemo, stigli smo u pola 1, dodjemo do ulaza na Poljice, tu zastoj, vozila proklizavaju, cimanje, nekako se iskopamo, uspon na Sator je bio veseo, maltene smo auto iznjeli, prednja vuca, lanci ispod gomile stvari, optrecenje na zadnjim tockovima, i tako veselo... Do vrha Satora, gdje se nalaze pomenuti apartmani.
I tako ispred apartmana lik vidi koliko smo se iscimali i da nam nije ni do cega, lijepo nam kaze da je cjena 60 evra (dogovoreno 50), a ne on nije mislio na taj, vec na neki manji za 4 osobe, drug mu pocne objasnjavati kako ima mejl u kom smo se dogovorili (koji smo posle gledali, i fino sve pise), nista... "ako vam se ne svidja, mozete produziti dalje"... sto smo mi i uradili. Kad je vidio da je ispusio za goste, onda je posta agresivan i poceo da nas tjera ispred njegove kuce, iako smo vec krenuli da vracano stvari, jer smo se tu bili parkirali i poceli raspakivati stvari, odprilike da nije znao kako da nam napakosti, kad je vidio da moze da dobije i batine, malo se smirio. Nikome nije stalo do tih 10 evra, da se razumimo, ali i da je 10 centi u pitanju ista bi bila reakcija, plus sto se ko kreten ponasao.
Meni krivo, jer sam hvalio Jahorinu i ljude, a onda naletimo na shupcinu, odlucili smo bili da odemo kod prijatelja u Sarajevo da prenocimo i mozda skijamo jedan dan i vratimo se, medjutim nasli smo za pola sata drugi smjestaj, kod neke zene, mislim da se zove Desa ili Vesa, nisam siguran, skromniji ali nam je bilo vrh, zena je zmaj, ugistila nas je bas lijepo tako da je ona sacuvala obraz i meni i Jahorini pred prijateljima.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

DarkoN

stvarno mi je zao kada cujem za ovakve stvari. potpuno ste ispravno postupili. nemogu da vjerujem da je neko radi 40-50 eura u stanju da izgubi 200-250.pa to je bar prosta racunica. svakakvih ljudi ima. sledeci put zovi vip-a i sa njim dogovaraj i neces imati takvih problema.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

MISLIM DA SU TAKVI SUPCI RETKOST NA jAHORINI, DRAGO MI JE DA JE SVE NA KRAJU ISPALO OK!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

raca

Ma naravno nista nismo izgubili, neprijatno iskustvo po sebi, ali na kraju po nas se sve ok zavrsilo. Zao mi je samo sto takvih ljudi ima i pravi los utisak u odnosu na sve one ljude koji se trude da naprave dobar. Nisam ja trazio smjestaj, ja sam vec gomili ljudi preporucivao ovaj sajt i kontakte odavde i jos do sada niko nije imao neko lose iskustvo.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

zum

pa taj tip nema veze puno sa jahorinom, osim sto je naparvio ono "ruglo" od kuce. koliko ja znam, on je negdje u lukavici, dobrinji ili sarajevu. a to su mane i prednosti rezervacije na nevidjeno. ko ide preko agencije, ipak ima sigurnost da ce dobiti uglavnom ono sto je i rezervisao. a pogotovo preko dokazanih kao sto je na ovom sajtu.
koliko ja znam, taj artic nije u ponudi na ovom sajtu?

vip-jahorina

pravilno ste postupili raca. dogovor je dogovor i tu nema mrdanja.

artic nije u ponudi vipa, niti ce biti  8) pogotovo poslije ovakvih iskustava.

zburkos

Ja ne mogu vjerovat kakvih kretena i sirovina ima i na koje sve nacine pokusavaju da gosti vise nikad ne pozele da dodju..... sva sreca da postoji mnogo vise pravih ljudi i istinskih zaljubljenika u Jahorinu koji daju sve od sebe da je prezentuju u najboljem svjetlu....
U buduce najbolji smjestaj mozete naci upravo na ovome sajtu  ;D

peroo

http://www.jahorina.co.ba/pocetna.html

Jeli to taj Artic?? Mi smo mislili kod njega rezervirati.. Gdje se toèno nalazi ta njegova zgrada?

malla

Pozdrav,

zanima me, da li je bio neko u apartmanima Artic? Kako je tamo?

mateja1979