• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Molim vas preporuke za smestaj, pa da skijamo zajedno :)

Started by AndUp, 19 January, 2013, 21:33:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AndUp

Prosle godine sam bio u Zimskom snu i bilo je predobar smestaj, htedoh i ove godine tamo, ali nema mesta u terrminu kad zelim da idem..
Jel moze neka preporuka za aparatman za 4 osobe? citao sam prethodne teme i dosta mi je pomoglo (zamalo da rezervisem smestaj u apartmanu gde su ljudi imali uzasna iskustva).
Je li zna neko nesto o apartmanu Bane (on je kod ogoreljice, blizu hotela "kosuta"..
Hvala i nadam se da se vidimo na nekoj cugi od 23.2 ;)

juhuu

Trenutno imamo slobodnih termina tada, pa ako ste zainteresovani javite se na 00 387 65 977 086

majasamaja

Quote from: AndUp on 19 January, 2013, 21:33:00
Je li zna neko nesto o apartmanu Bane (on je kod ogoreljice, blizu hotela "kosuta"..
Hvala i nadam se da se vidimo na nekoj cugi od 23.2 ;)

Mogu li da pohvalim sama svoj apartman:)
Do sada nismo imali nikoga ko se zalio. Toplo, ugodno, komplet opremljen.

(Ako neko smatra reklamom brisite)

Milos CTS

I od mene preporuka za Majin apartman sve tacno sto kaze + blizu staze 50ak metara

majasamaja

Quote from: Milos CTS on 20 January, 2013, 18:35:47
I od mene preporuka za Majin apartman sve tacno sto kaze + blizu staze 50ak metara

Hvala, nadam se da je put za Bg protekao ok  :))
Zao mi je sto niste danas mogli da iskoristite dan za skijanje

miloime

supruga i ja bi dosli na 5-7 dana na skijanje,posle 02.03.e sad, supruga je malo zahtevnija sto se tice smestaja,ja ne toliko ali sam uvek za malo vise para dobiti bolji komoditet.
pogotovu sto se tice kreveta , oboje smo pogolemi ( ja 2m, ona malo manja   :bravo::( ).
prvo smo mislili hotel bistricu,lucic ili nebojsa...
spojiti sve u jednom je tesko ( solidan smestaj, dobar pp, smestaj blizu staze..... )
da napomenem da je ona pocetnik a ja stao na skije posle 25god.

ako neko ima preporuku, hvala unapred !
pozzzz iz uzica.