• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Smjestaj za porodicu?

Started by HM, 01 February, 2013, 20:34:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HM

 
Postovani  VIPERI,  posto planiramo uskoro provesti sedam dana na Jahorini ,zeljeli bismo vam postaviti nekoliko pitanja (zbunjeni utiscima sa foruma).  
Mi smo troclana porodica sa djetetom od nepune 4 godine. Nakon sto smo pregledali ponude hotela i pansiona sa internet stranice, bili smo privuceni ponudom hotela Vucko, ali su nam komentari sa foruma poljuljali sigurnost. Vucko nas je najvise privukao ponudom djecije igraonice i "vrtica", sve ostalo je malo manje vazno. Ali,  posto su komentari o kompletnom hotelu i uslugama uglavnom negativne konotacije, sada vise nismo sigurni da li je to pravi izbor. Za oko nam je takodje zapao hotel Lavina, ali on ne nudi nikakvu zabavu za djecu ili bar ne stoji na stranici. Tako da smo se odlucili da pitamo Vas kao profesionalce
i znalce Jahorine o vasim iskustvima i mozda nekim boljim predlozima. Jos nas zanima da li je moguc ski kurs sa djecakom od nepune 4 godine (u aprilu puni 4 godine) koji je sam izrazio zelju za skijanjem?
Unapred hvala

Big_DANE

Dobro dosli na forum i jos bolje nam stigli na Jahorinu... :)

Sto se tice godina...bas sam citao neki dan...i kazu da su 3 godine sasvim dovoljne da se pocne uciti skijati/bordati.....npr ovaj clanak ....

http://www.skijanje.rs/saveti/ski-skola/naucite-dete-da-skija/

ili ovaj  http://www.skijanje.rs/saveti/ski-skola/naucite-dete-da-skija/

Za smestaj ne mogu puno reci...mada meni se cini Vucko kao jedan sasvim lep i prijatan smestaj....mada mozda gresim.... javi ce se neko od forumasa koji ce reci koju rec o tome...

brera


peroflero

HM

evo nekoliko informacija sa strane "obicnog" gosta:

Hotel Vucko mi je poznat samo preko posjete na nekom pivu, prvi utisci so dobri. Imam iskustva sa hotelom Termag i utisci su vise nego odlicni. Kvalitet soba, hrana, posluga..., sve je bilo b.p. Posto nemam bas malu decu, info oko toga je jedino na osnovu zapazanja, a u hotelu imas veliku salu, koja se vise manje koristi za aktivnosti klinaca (igraliste, animacije itd), dok mozes u meðuvremenu u istoj prostoriji sjest pored ognjista i u miru nesto popit (ako te ne povuce bilijard, bovling...). Ako klinac navece  jos ima energije (a obicno ima), pustis se stepenicana i evo te na bazenu. Siguran sam, da sa izborom tog hotela neces pogrjesit.

lp


HM

Hvala vam i bolje vas nasli. Vjerujem da ce nam biti ekstra da li se mi odlucili za Vucko, Lavinu, Termag ili nesto drugo. Jednostavno smo htjeli znati da li to pojedinci koji nisu zadovoljni samim sobom,
pa traze jos greske po hotelima i pisu takve komentare ili je javno da se ne treba ici u taj hotel. Mislim a i nadam se da je ovo prvo. Ja sam zadnji put bio na Jahorini u martu 2008 i zaljubio se u tu ljepotu. Bili smo smjesteni u restoranu Ognjiste i bilo nam super. Ovaj put sa porodicom i za sad nam je Hotel Vucko medju favoritima.

Sto se tice rakije, de ti meni reci bili ti kupio rakije, pa da ja donesem malo vise? Recimo 10 litara jednako 7 dana ski pas?!  8)) rr

brera


Big_DANE

Quote from: brera on 03 February, 2013, 07:39:09
regge E, moj HM, ti mora da si neki politièar, odmah bi se cenkao, pazario, radio biznis, obeèavao, kao ti meni ali... Vidi se, da si "gu¹ter" na forumu. Mi, stare ðombe, VIP RAJA, ne kupujemo ni¹ta, nit rakiju nit ski karte. Nama sve to MUFTE. Kucali smo, kucali, pa smo dokucali do sezonskih karata...Kako dolazimo do rakije? "Gu¹terima" kao ¹to si ti, objasnimo neke stvari, odgovorimo na pitanja, dijelimo savjete.. i oni svi zadovoljni, zahvalni, donose nam rakiju! devil:( devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
UŸIVAJ na JA!!!!!!!!!! :bravo::( :bravo::(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

E Brera jesi mu odgovorio diplomacki svaka cast

HM

Hvala vam svima na iskrenim i preciznim odgovorima. Sada su nase sumnje o prekrasnom odmoru na Jahorini potpuno nestale!
Tacno je da sam nov na forumu, ali ste mi bili tako interesantni da sam se morao prikljuciti i od srca sam se nasmijao  :DD
Nadam se da cemo se uskoro sresti na Jahorini i popiti koju MOJU zajedno, al nemoj da bude " E sto nisi ponio vise"  ludzatobom:((

Veliki pozdrav!

brera


dr.zela


HM

Politikom se ne bavim a isto tako ne mogu reci da znam sve! Kao prvo ne znam da li u hotelu Vucko imaju bazen?! A sto mogu reci da znam je, da je na Jahorini prelijepo i da jedva cekam da dodjem.
I jos znam da ocijenim sta je dobra rakija kad probam! Pozdrav  devil:(

HM

Opet ja. Posto nadjosmo smjestaj tek od 03.marta i na zalost ne u hotelu koje smo iz pocetka zeljeli, ali to sad manje bitno, zanima me jos jedna stvar. Da li u ski rentalima na Jahorini moze da se iznajmi kompletna oprema i za ove najmladje skijase pocetnike? Kao sto vec spomenuh, dijete od cetri godine, metar i zilet. A naravno mu je potrebna i kaciga, pancerice broj 29 itd. Volio bih znati trebam li ja sta od te opreme ponijeti tj. nabaviti   ili ima sve gore? Unaprijed hvala!