• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


jaca66

Pozdrav svima, bakicu Olgu sam susrela juce, bakica je carica, pegla stazu pravo :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Inace na pitanje sta radi od vertikalnog transporta, bukvalno nista!!! Tanjir poljice i baby ski lift do kraja sezone, nista vise devil,
Da nije danas ski skole, bilo bi nas mozda desetak na stazi. Smenjuje se kisa i sneg, mokar sneg, nije bas za skijanje. Ali za ucenje male dece skijati extra, nikog zivog, ne mogu ti pokupiti dete usput, super mirno hug:(


BL

Kada sam proèitao prièu o gospoði Olgi nisam mogao vjerovati. Bravo i sve najblje po sto puta. I to sve na Jahorini.



BL


Ognjen

Kakvo je trenutno vrijeme na jahi  :DD :DD

HeAd

Danas mi se cini dobar dan za gruvanje....staze fino sredjene, minus nocas bio...milina...jos da nas je jedno stotinjak gore pa da puste zice  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

taraba

Quote from: HeAd on 04 April, 2013, 08:53:53
Danas mi se cini dobar dan za gruvanje....staze fino sredjene, minus nocas bio...milina...jos da nas je jedno stotinjak gore pa da puste zice  anan
Bilo bi dobro da u subotu puste zice u rad. Skijati se moza lijepo , jos uvijek.
2007/08 smo cijelu sezonu skijali na 20-35 cm snijega i bilo super.
Da li ima ikakvih info o toj mogucnosti ??


vip-jahorina