• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

HeAd

i sta kad ne platis parking? Nit ima pauka, niti blokada...moze samo skakutati oko auta...jednostavno ne placati  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

suncica

Parking naplacuje opstina Trnovo, i oni su nadlezni za taj dio, tako da nazalost mislim da ovo sto pisemo ovde nece doci do njih .....

HeAd

Quote from: suncica on 18 February, 2013, 08:28:55
Parking naplacuje opstina Trnovo, i oni su nadlezni za taj dio, tako da nazalost mislim da ovo sto pisemo ovde nece doci do njih .....

u Trnovu nije jos dosao net  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borisBP


mijat

Quote from: HeAd on 18 February, 2013, 08:21:26
i sta kad ne platis parking? Nit ima pauka, niti blokada...moze samo skakutati oko auta...jednostavno ne placati  ideea:(

oko mog je skakutao al mu nije pomoglo. rekao mi je da æe me prijaviti policiji  (:smijeh: 

Radiohead

Quote from: mijat on 18 February, 2013, 08:52:56
Quote from: HeAd on 18 February, 2013, 08:21:26
i sta kad ne platis parking? Nit ima pauka, niti blokada...moze samo skakutati oko auta...jednostavno ne placati  ideea:(

oko mog je skakutao al mu nije pomoglo. rekao mi je da æe me prijaviti policiji  (:smijeh: 
Samo ti tako, kad te privedu na granici i vrate zbog 5 km prebrojat ces mu sve (:smijeh:
Zjb se, nemam nista protiv placanja parkinga, ali da pod uslovom da je parking sredjen, kao i sve oko parkinga, znaci nema logike da imas parking koji prima 200 auta, i na koji se svi naguze kako stignu,a da ostalih 1800 auta nema sans eda se igdje parkiraju osim dole prema Palama na cesti.
Dakle neka srede problem parking i neka naplacuju (po normalnim cjenama) za sva auta koja dolaze na Jahorinu

Radiohead

Meteoroloski gledano - Zar moze 10dana biti ovakva magla 3:(,
bas je dosadna, al kad se sjetim juga od prije mjesec dana :X

HeAd

ova sezona je bogata sa snijegom...ali i sa smarackom maglom..te jakim vjetrom..nije bilo 5 dana u komadu suncano sa pristojnim minusom...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borisBP

Magla opet gusta, bar nema gu¾ve.

brkic1000

ja ne mogu verovati da su i na Jahorini krenuli sa ciganlukom ko na Vlasicu, 5 idiota trci za autom i naplacuju parking...
Zato trazite fiskalni racun, recite da trebate da opravdate troskove, a kad vam  bude rekao da nema fiskalni racun, reci mu da ces platiti kad nabavi i produzi.
Drugo pitanje je sta ce biti sa autom, da li ce majmun zaparati kljucem vrata haubu... ili probusiti gumu ( i ostali klosarski fazoni)

Milos CTS

zbog takvih gluposti izbegavam Kopaonik, nadam se da ce Jahorinci resiti problem "lopatara"

Ime


mijat



mijat