• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

otrov

ja sam stavio sliku na jahorina vip na facebooku, za ovdje je prevelika predpostavljam. magla je bila ali se praca forsirala. poslije ponoci se 6 sati peglala staza i odma se osjeti. sta bi bilo da u 5 odrade 3 sata i ujutro 3? magla je popustila i nadam se da.ce sutra biti jos bolje. ogorjelica lift je pukao u 3 sata. valjda ga poprave. eto toliko od mene. bazen ceka  regge  taman ds krenem kad sjontam da su ratraci upravo na stazi. eto zivili
share it with friend or two

brera

Fotke od danas, nisu moje, od neèaka Luke i teama, koji su gore.


brera

I danas izle¾avanje na "uobièajnim djelovima staza"!  regge  Dane, ne brini, nema boardera meðu njima! regge

brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


HeAd

Nasao sam bermudski trougao, a to je zita-rojal-lavina, jahorinski trougao anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Vidis brera ....ni meni ni tebi nema dukseva sa oznakom VIP raja...sta reci!?!? VIPe!?


UBI OVA JUZINA!  3:( 3:( 3:( 3:( 3:(


brera


brera


bataneoo

Gde ste ljudi ima li vas gore? Evo ja danas stigao pa ako je neko ovde od raje nek javi  :))

NexuS

Staza popeglana a vidim i pahuljice ali ova juzina ce izgleda sve upsrkat  ;(( ;((

mijat


Big_DANE

Quote from: mijat on 19 February, 2013, 19:51:00
Quote from: Big_DANE_Almighty on 19 February, 2013, 18:40:55
Vidis brera ....ni meni ni tebi nema dukseva sa oznakom VIP raja...sta reci!?!? VIPe!?

¹to jes jes, zaslu¾io si  hug:( po¹alji vipu adresu mo¾da ti po¹alje brzom po¹tom  austin:(

Ako je neko zasluzio onda je to VIP RAJA....komplet postava...  police:(

Konacno ebena MAGLA otisla...  devil:(