• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

looka

Sad nabacis onu rudarsku kacigu sa lampom i opleti!  :bravo::(

vip-jahorina

Htio sam komplet za sve imati, ali dane, zbog tvoje "konstrukcije" si izvisio. Cim naduem broj, i ti si tu.
Naravno, omladinac brera je premlad za ovakve stvari :-)
---------------
Danasnji izvjestaj:
Danas na ogorijelici kvar, pa su morali korpu po korpu izvlaciti. Nije do momaka na zici, bio sam direktno sa jednim od njih cijelo vrijeme na zici, na Praci i bili u toku svakog razgovora.
Usmjeravali smo sve preko Zelje do Poljica, a bordere (hehe Dane) i one nesigurne na Ogorijelicu gdje ih je cekao bus. Osim guzve, sve je teklo ok.

Po meni cista petica za rjesavanje problema, jos kad se uzme u obzir da je pola gorske ostalo na zici.

bataneoo


vip-jahorina


brera


vip-jahorina

Nista cudno, ogorijelica je najizlozenija vremenskim neprilikama, i samim tim najvise strada. Tehnika dolazi tu do svojih granica.
U svakom slucaju, radnici su poslije zavrsetka radnog vremena, pokusavali otkloniti kvar.

topfield

 :-* Vip ove slike su idiliène, jedva èekamo nedelju kad kreèemo za JA  :-*

otrov

Da najavim perverzan dan,pohvalim vecerasnje peglanje staza i vipe poslepodne te ocekujem na olimpiku. Pozdrav
share it with friend or two

NexuS

Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2013, 20:45:43
Par danasnjih/vecerasnjih slika:




Cekaj,stani jesu li ovo plavi sicevi na Praci iskreno puno ljepse izgledaju od crvenih ;) 

vip-jahorina

Sutra ja ganjam svog 3godisnjaka po Poljicama :-)

jednostavan41

Quote from: otrov on 19 February, 2013, 21:35:08
Da najavim perverzan dan,pohvalim vecerasnje peglanje staza i vipe poslepodne te ocekujem na olimpiku. Pozdrav
izgleda da se isplati oplesti po njima ovde na forumu,bilo je prozivki za ratarke pa su se izgleda malo bolje pokrenuli
da znam - znao bi

liki

Danas je bilo extra! Sve pohvale i od mene   3:(   :PP

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 19 February, 2013, 20:45:43
Par danasnjih/vecerasnjih slika:













Ja sam prosto morao ovo citirati!  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((   Nadam se da mi necete zamjeriti!?  :bravo::( :bravo::( :bravo::( 

NexuS

U najavi je extreman dan i sunce se budi :)

borisBP