• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Jutros je poceo padati pred otvaranje staza. Tesko da ratraci mogu na staze u 8-9h

NexuS

Vip-ovac snijeg je kod mene padao vec u pola 2  tako da nakon cijelo nocnog padanja nema sanse da se staze urade   ;)

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 21 February, 2013, 12:51:36
Jutros je poceo padati pred otvaranje staza. Tesko da ratraci mogu na staze u 8-9h
Stvarno nemam losu namjeru ili bilo sta ruzno da isprovociram, i nisam zbog toga na forumu ali stvarno me zanima zasto ratraci ne mogu izaci na staze ujutro?
Pa eto i da pada snijeg cijelu noc ili rano jutro, mislim da mogu srediti staze od 7-9 ujutro?Ili mozda grijesim?

Radiohead

Uuuuuuuuuuu, koja promjena prognoze  ole (snow) (snow) (snow)

NexuS


brera


Radiohead

Quote from: Marko22 on 21 February, 2013, 15:49:06
Ali pogledaj jugovinu ! devil
Ma neka je i jugo vise jebemu :X ali zato barem vidim gdje cu parkirati i makar po lokvama skijao...ova magla ubi, da nema snijega ne bi mi bilo zao ali metar snijega i opet nista.  ideea:(  da ovi iz OC-a nemaju kakve veza sa tim, cuo sam da na Bjelasnici nema magle toliko  (:smijeh:

otrov

bogami danas borba. bes maglu pa koliko je pura Krizaj pobjedio po magli, ali padavine su zeznule. bilo je zanimljivo do 11. sada je samo bazen spas napacenim misicima. u nove pobjede sutra.
share it with friend or two

Stale


JoVanSnoW

Raja do ajaj

vip-jahorina

Marko care, padao je i sinoc u 19.00, ali je zapadao jutros rano.

vip-jahorina

trenutno je prilicno hladno, sitni snijeg pada.
I kako stvari stoje, ce i veceras i sutra padati

JoVanSnoW

Raja do ajaj

jednostavan41

da znam - znao bi

NexuS

Oce biti Ogorjelica spremna za vikend znate li?