• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Ja sam se za danas iskijao, i to dobro.
Staze: jutros vrh, ali kako je mekan snijeg, popustile su prilicno brzo. Ratraci su od 3h do 8h tabali staze, ali dok ne smrzne snijeg ili dok ne polusti (a vidimo da je temp od sutra u plusu) staze je veoma tesko uraditi. Svaki dan je palo po 10-30 cm novog snijega, veoma suhog snijega. Inace, danas nisam vidio niti kamencica po stazama.
Magla je u odredjenim intervalima se malo dizala i spustala. Vjetar je bio prilicno slab, ali ga je ipak bilo.

Meni danas buo vrh do 12h.


brera


mijat


Radiohead

Jaooooo staze puf:), evo ode zamijeniti radnu stolicu  :X


mijat





SILE

Da asfaltiraju staze one bi podlegle koliki je broj skijasa preko vikenda! ludzatobom:(( Misljenja sam da bi se moglo puno bolje raditi jer nema opravdanja za ovakav ili onakav snjeg, skijalo se i proslih godina pa su staze bile bezprjekorno uradjene! Ovo je balkanska varijanta "imate snjega dovoljno pa sad skijajte kako znate"! Stvarno mislim na skijase koji nisu experti a i onu su skijasi na nasoj planini, vjerovatno je to dobro da se ljudi odviknu od skijanja! Znam da se staze mogu uraditi odlicno pa i da pada cjelu noc ali je ovdje problem sto po nekad i ne prodju nikako ratraci! Imam taj osjecaj jer kad ujutro dodjes nadjes stazu kakvu si je ostavio prethodni dan!

otrov

danas smuncanje. ne pisite postavio bih koju slikuo
share it with friend or two

otrov

share it with friend or two

mijat

da li si èuo otrove za opciju resize  (:smijeh: ne mogu ove tvoje slike da mi stanu na ekran, slike su  (Y)

vip-jahorina


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...