• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Korisnik



Milos CTS

Ogorjelica, Poljice i Praca do 12 i posle na Olimpik i ceo dan vozis na dobrim stazama ;)

dale

Quote from: Milos CTS on 22 February, 2013, 19:49:17
Ogorjelica, Poljice i Praca do 12 i posle na Olimpik i ceo dan vozis na dobrim stazama ;)
Upravo tako! (Y)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mijat on 22 February, 2013, 17:23:10
da li si èuo otrove za opciju resize  (:smijeh: ne mogu ove tvoje slike da mi stanu na ekran, slike su  (Y)

ne brini se ti nista, zato i postoji urednik foruma da pomogne ekipi koja dijeli trenutno stanje sa Jahorine sta bi bez njih...hoces sad da nam pocne naplacivati  police:(  (:smijeh: (:smijeh:

otrov

kropovo sam 3 puta da bi stalo. pusti ga hare, neka kupi veci monitor ili neka plati, smanjicu za njega jos:)
share it with friend or two

vip-jahorina

Mijate, nista ne brini. Tvoja odstupnica   (:smijeh: dolazi sutra na Jahorinu, i svi ce pobjeci.
Da kr je vec slremio kofere, hare se zabarikadirao u SA.

vip-jahorina

Ajde da vas malo pocastim sa danasnjim slikama. Danas sam ih sigurno 100 ovakvih opalio.
Par iz kolekcije:






























taraba

Fotke su ti sjajne. Imas smisla. Vidi se .
Jedino ne znam sta ce mijat reci. Znas da on ne voli bas fotke.  (W)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma nista ove sezone s mijatovom polovicom mladosti.. brera ove godine dolazi bez sinova i kcerki hoce da se odmori od sviju sa svojom ljepsom polovinom tako da cemo ga pustiti da se odmara do sad svaki put mu neko po glavi skace 3:(

Vipe ovo se danas nije smijelo propustiti  (head) slike govore vise od rijeci prelijepo

Bjelasnica84

Ima li neki dobar razlog sto raja vise skija na ogorijelicama, poljicama i pravi nego na ®elji i olimpiku, a realno za mene su staze na ova dva lifta puno zahtjevnije, samim tim za mene i puno bolje, ima li neko dobro obljasnjenje za ovo ?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

po meni logicnije je da vozis duze na normalnim stazama nego krace na brzim stazama..ogorjelicu spojis sa pracom i bas se naskijas  (Y) a i na vrh stizes sestosjedom tako da se dodatno ne umaras kao na tanjiru

vip-jahorina

hare je border pa ne konta bit skijanja  devil:(

Najbolje staze su na olimpik/rajska, i skroz dovoljne da ih u cugu odskijas, naravno ako vozis kratke zavoje (slalom). ako hoces duze, onda je ova Haeretova skroz OK.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pa i mi borderi smo neka k*** na Jahorini a i na forumu mozemo bez problema iznijeti svoja misljenja, jel tako borderi! (Y)  WTF nije sve u skijama (mada skijasi vole taj Bull stil samo da se zalete i spuste kao oni na eurosportu sad jel to slalom ili super G nije bitno) meni je extra voziti 10min  po ovakvom suncu anan  regge anan

vip-jahorina

u pricipu je najbolje kad imas izbora, pa svakome ono sto mu se svidja