• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: harison on 22 February, 2013, 21:49:06
pa i mi borderi smo neka k*** na Jahorini a i na forumu mozemo bez problema iznijeti svoja misljenja, jel tako borderi! (Y)  WTF nije sve u skijama (mada skijasi vole taj Bull stil samo da se zalete i spuste kao oni na eurosportu sad jel to slalom ili super G nije bitno) meni je extra voziti 10min  po ovakvom suncu anan  regge anan

Aposlutno...pa neki skok..okret...kroz sumicu micinu....hahahaha....vrhunski...pa neki spust....po praci...milina! :)))  Pusti ti ove sKijAsE...ne znaju oni sta propustaju! :))))

A kad naprave CETVOROGUZ na olimpik rajska....bice to vrhunski....odozgo preko prace....prvo malo zahtjevnije a posle voznjica...  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: vip-jahorina on 22 February, 2013, 21:57:02
u pricipu je najbolje kad imas izbora, pa svakome ono sto mu se svidja

e ovo je pravi odgovor na zadano pitanje   hug:( hug:( hug:( imas izbora pa izvoli siroka Jahorina


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

NexuS

Dobro jutro evo ja pijem caj cekam ekipu pa anan za jahorinu. Nadam se da ce vrijeme da posluzi staze mi i nisu tolko bitne jer sam border pocetnik dok sam skije bio dosta usavrsio pozdrav i ako je netko gore neka se javi.

vip-jahorina

Nista danas od skijanja, razvaljuje vjetar!

mijat

za oèekivati je bilo, vikend je  regge

Big_DANE


Radiohead


mijat

mislim da oc organizuje autobuski prevoz sa poljica do praèe  (Y)

HeAd

Klasika...nije bilo dobrog vikenda od pocetka sezone...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

otidjoh vidjeh vratih se  (rain) puf:)
(tea)
   (k) rr
  anan
share it with friend or two

otrov

 da, ako nekom treba karta za danas a blizu je bistrice neka javi
share it with friend or two

Radiohead


skiDeki

Sreca pa je ovo jednodnevni jugo, sutra opet  s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...