• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

dr.zela

ej ljudi...da bacim koment s obzirom da sam proveo par dana na jahi i pokusao da se odmorim ali... 3:(
neki me maleri zadesili od samog polaska iz tb. pa do dolaska sinoc na posao!
krenem u nedelju...
i u pola puta skontam da nisam ponio laptop,fotoap,jos neke stvarcice...
na izlazu iz Sa miurija da pise kaznu za "neko prestrojavanje" ali,bilo kako bilo,mi se nekako dogovorismo:-)
ponedeljak...
fasujem neki prolazni stomacni virus tako da sam bio vise na wc solji nego na stazi.
maglustina najstrasnija a i staze nisu nesto,jedva prolazna ocjena.
utorak...
opet magla i opet najstrasnija.
krenem sa kolima do rajskih vrata sa porodicom i u mimoilazenju sa nekim tuaregom dolazi do kontakta i meni ulupljn zadnji blatobran.
srijeda....
magla i snijeg koji je padao pokvarili su stazu do ludila a kolege iz hitne pomoci nemaju vremena da popiju rakiju samo transportuju polomljene na svakih 2-3h
cetvrtak...
opet vrijeme losije,snijeg kvari staze a ja krenuo na ogorjelicu i kako dolazi sestoguz na plato tako mi zapinju stapovi koje sam postavio nesto nize i nisam ih mogao spasiti-prelomljeni na dva dijela(jbg,blejao sam ni sam ne znam gdje)
petak...
ujutro se budim i krecem oko 8:30 da kupim pass i picim gore....a vrijeme vedro,ludilo,hladno,kontam staze sredjene i poledile.uhvatim par dobrih zica a kasnije katastrofa od mekoce
i hupsera.
zovu me sa posla da moram u nocnu smjenu i sa jahe krecem oko 14h
na izlazu iz Sa. prema Konjicu BLIC,kamera koja me je uhvatila pri brzini...oko...100km tako da sada ocekujem cestitku.
Stigao na posao oko 20h i radio do jutros....eto.....
sve u svemu ja sa svojom porodicom i prijateljima provedoh solidan odmor jer sve osim ovih sranja(kojih nije malo) bijase extra i ne zalim sto sam dolazio,naprotiv!!!

looka

Uh doktore, ti si se bas nesto zamjerio "onom gore"! Steta zbog svega toga sto si napisao ali vidim da te vedar duh nije napustio i da si opet zadovoljan bez obzira na sve.  :bravo::(

mijat

dotore, bolje da si se rodio bez one stvari nego bez sreæe  (:smijeh:

dr.zela

Quote from: mijat on 23 February, 2013, 17:56:25
dotore, bolje da si se rodio bez one stvari nego bez sreæe  (:smijeh:
WTF
e u pravu si,da znas...
a looka,kako da ne budem zadovoljan,kada kupim nove stapove,popravim auto,rijesim kaznu.... ideea:( (jbt,koliko toga moram da platim 3:()
bicu prezadovoljan odmorom :PP
salim se,naravno....pilo se dosta,jelo se zivotinjski,skijalo se koliko se mogalo i ja zadovoljan. :bravo::(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Branko

A i ostao si doktor, a zamisli da si bio pacijent onim kolegama iz hitne
Bolje slupan blatobran, nego slupan kuk

sixmix

Drustvo, kakvo je vrijeme trenutno na Jahorini, ako odlucim da dodjem veceras?
Pada li snijeg? Ne daju mi se stavljati lanci.

sremac72

Evo da se javimo i kazemo sta smo zatekli. Jutros u 6:30 krenuli iz Sr. Karlovaca, stigli na poljica u 12:25. Prvi seprajs, vetar ubija ,radi samo lift ( napoljicama) mi zapalimo u naselje sator i dok smo istovayrili sve iz auta stiglo 14h pa sad necu cekati na liftu (na poljicama) 20 min. pa neznam sta. I latim se da pomognem zeni oko 1001 paketica, u to stigne i KUM MiloNS i pomognem i njemu oko kuminih 1001 paketica i evo sad sedimo rakijamo i planiramo sta sutra oko 8:45. To bi bilo to, a put do polijica od kuce suvo do samog parkinga na poljicama. Smesteni smo u apartmanima Etno i zeljno cekamo da se jave oni koji su tu pa da se druzimo.Toliko za sada cujemo se i nadam se da ce biti fotki da uzivate i Vi tamo.

vip-jahorina

Doture, drugi put kad dodjes, cemo popiti jedno, ali ne predugo da me nebi zarazio malerima  (:smijeh:

Sremac, ja sam u naselju sator, ali poslije danasnje voznje sankama, sada bazena i masaze, kasnije cuge u nasoj bazi  austin:( tesko da cu stici da popijemo jos jednu. Salu na starnu, ako uspijem, javim ti se sutra da se upoznamo.

vip-jahorina

Vrijeme? Lose!
Bio na vrhu maloprije i nosilo me zajedno sa sankama par metara. Dole temp u plusu.
Kako najavljuju, sutra je prijepodne lose, a onda smirenje ludog vremena :-)

mijat


ipa76

Znam da je malo off ali evo jedan mali filmic sa Jahorine od prije 2-3 sedmice. http://www.youtube.com/watch?v=aV44S1gDMDI&feature=youtube_gdata

vip-jahorina

Spor mi je ovdje internet za filmice, ali zato evo par danasnjih slika jahorinskog ludila :-)








ipa76

@ VIP, svakako preporucam kada dodes do bolje konekcije...

vip-jahorina

Pada opet snijeg, vjetar stao. Magla u gornjim djelovima.
Vjerujem da ce danas skijanje biti za bananu, her veoma intenzivno pada mokar snijeg, a ratraci nece vise na staze.