• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

borisBP


vip-jahorina


mijat



mijat


suncica

Ludilo kako pada, skijacemo do maja :-) :-) :-) :-)

majasamaja

Izgleda da ce da pocne sa radom i 6osjed poljice i ogorjelica

HeAd

Na tv se vidi da siiipppaaaa ...dzaba i kad puste...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 24 February, 2013, 10:29:36
Na tv se vidi da siiipppaaaa ...dzaba i kad puste...

Nije dzaba! :)))) SAMO NEK TRPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TARLAH TARLAH TARLAHhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh  (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)

borisBP


majasamaja

U 11.40 sjela na ogorjelicu a oko 13 odustala, padaju krpe, snijega bruka od juce napadala, kad stegne bice dobro jer je dosta mokar snijeg. Nije lose sve u svemu osim sto je put na jahorini ocajno ociscen, to sto pada nije izgovor da neciste  devil

djmiros

Kako je bilo danas. Nesto sve zablokirano, kao da opet nema struje?

majasamaja

Quote from: djmiros on 24 February, 2013, 16:22:24
Kako je bilo danas. Nesto sve zablokirano, kao da opet nema struje?
oko 11 poceli 6sjed poljice i ogorjelica da rade, nije bilo guzve, a i necudi me jer je bas padalo a temeperatura u plusu. snijega ima ko u prici, ali je mokar i tezak za skijanje
ogorjelicu nisu sredjivali jer je previse padalo da bi se utabalo, a koliko mi se cini praca je radjena ali pri dnu poprilicno popusta na mjesitam, vidi se da ima vode.
ako je vjerovati prognozi od veceras idu minusi pa bi trebalo i da se stegne malo

sve u svemu mokar dan danas jer se poslije sat i po skijanja sa mene sve cjedilo, ali budala  3:( umjesto da sam u kuci ostala nesto me vuklo da idem gore pa makar malo. Ma super je sve ovo

Korisnik

Gore definitivno nema struje, ne radi ni jedna kamera....ni oc-ova, ni ovde.

JoVanSnoW

jel se zna neka prognoza...kad ce biti cool vreme......
Raja do ajaj