• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

suncica


NexuS

Ja sam juce bio na Praci bio sam mokar ko cep ali sve to mi nije moglo pokvarit bordanje po cjelcu cak sam i mobitel izgubio. moje drustvo je i danas gore  ja cu opet gore u Cetvrtak.

anger

Vrijeme katastrofa, cini mi se, zadnje dvije sedmice  3:(

Ja bih rado nazad...

kapa

znali neko kakvje put od Pala ka Jahorini

Milos CTS

Olimpik ce sutra raditi, danas su probili tunel za tanjir

vip-jahorina

Poslije danasnjeg skijanja kojeg nije ni bilo, nemam mnogo izbora  :DD

JoVanSnoW

MOzda sam propustio nesto ali pitanje ZAsto stoje web camere na home page Jahorine.org koje ne rade i nemaju fu-ju ??? Popust ovih par poslednjih
Raja do ajaj

AndUp

Ono jutros sa Ogoreljicom je prava sramota, ja sam bas razocaran i besan. po onakvom danu cekam pola sata i na kraju u pancericama, skije na ledja i do Poljica. To je sramota za Jahoriniu.. Nikakvog kvara nije bilo to da se szna, jer sam ja bio tu, i niko od zaposlenih kvar nije spomenuo.. zasto nije krenula zica? Zato sto gospoda nije stigla da ocisti sneg!! Cist neprofesionalizam.. ali zato je odmah neki covek  pritrcao kao da nam pozove taxi da nas vozi do prace (naravno o nasem trosku). Imao sam dojam da je sve to neki dil. Vise na Jahu necu doci.

Korisnik


sta vam je danas, niko nista fino da kaze, vazdan se pljuje ovo, ono, valja li na toj planini ista?!!

hallo

Quote from: Korisnik on 25 February, 2013, 21:48:26

sta vam je danas, niko nista fino da kaze, vazdan se pljuje ovo, ono, valja li na toj planini ista?!!
Provereno, sigurno i bez sumnje ....KRUSKA definitivno valja i "radi" po svim vremenskim uslovima rr
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Korisnik

Quote from: AndUp on 25 February, 2013, 21:01:46
Ono jutros sa Ogoreljicom je prava sramota, ja sam bas razocaran i besan. po onakvom danu cekam pola sata i na kraju u pancericama, skije na ledja i do Poljica. To je sramota za Jahoriniu.. Nikakvog kvara nije bilo to da se szna, jer sam ja bio tu, i niko od zaposlenih kvar nije spomenuo.. zasto nije krenula zica? Zato sto gospoda nije stigla da ocisti sneg!! Cist neprofesionalizam.. ali zato je odmah sneki covek  pritrcao kao da  vise na Jahu necu doci.

I boga ti sto se nisi popeo do dvosjeda ogorjelica? on je 200 metara od 6osjeda?

kapa

ZNALI NEKO KAKVA JE PROHODNOST PUTA PALE JAHORIN TREBAJU LI LANCI

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: kapa on 25 February, 2013, 22:57:09
ZNALI NEKO KAKVA JE PROHODNOST PUTA PALE JAHORIN TREBAJU LI LANCI

ne trebaju..samo OK gume svi putevi su prohodni

kapa


Nichifor

harison ide bicikom, on nije relevantan