• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

ipak sam se okupao u bazenu, umjesto u snijegu  :PP


skiDeki

Vip-e, kad si naucio da plivas :DD
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

pklicov

Quote from: Korisnik on 25 February, 2013, 22:34:10

I boga ti sto se nisi popeo do dvosjeda ogorjelica? on je 200 metara od 6osjeda?

Mozda zato sto dvosjed ne radi... Ogorjelicu tek u 11 pustili.

Danas opet magla i snijeg, veselje. Mogli bi bas pustiti Olimpik, staze fino speglane a zica ne radi.

AndUp

Quote from: Korisnik on 25 February, 2013, 22:34:10
Quote from: AndUp on 25 February, 2013, 21:01:46
Ono jutros sa Ogoreljicom je prava sramota, ja sam bas razocaran i besan. po onakvom danu cekam pola sata i na kraju u pancericama, skije na ledja i do Poljica. To je sramota za Jahoriniu.. Nikakvog kvara nije bilo to da se szna, jer sam ja bio tu, i niko od zaposlenih kvar nije spomenuo.. zasto nije krenula zica? Zato sto gospoda nije stigla da ocisti sneg!! Cist neprofesionalizam.. ali zato je odmah sneki covek  pritrcao kao da  vise na Jahu necu doci.

I boga ti sto se nisi popeo do dvosjeda ogorjelica? on je 200 metara od 6osjeda?
Pa zato sto nije radio...

Speed

Mo¾eli mi neko odgvoriti, jeli ovo na slici neka nova staza ili ja za nju nisam znao ?????

Speed


Korisnik

Quote from: AndUp on 26 February, 2013, 09:09:05
Quote from: Korisnik on 25 February, 2013, 22:34:10
Quote from: AndUp on 25 February, 2013, 21:01:46
Ono jutros sa Ogoreljicom je prava sramota, ja sam bas razocaran i besan. po onakvom danu cekam pola sata i na kraju u pancericama, skije na ledja i do Poljica. To je sramota za Jahoriniu.. Nikakvog kvara nije bilo to da se szna, jer sam ja bio tu, i niko od zaposlenih kvar nije spomenuo.. zasto nije krenula zica? Zato sto gospoda nije stigla da ocisti sneg!! Cist neprofesionalizam.. ali zato je odmah sneki covek  pritrcao kao da  vise na Jahu necu doci.

I boga ti sto se nisi popeo do dvosjeda ogorjelica? on je 200 metara od 6osjeda?
Pa zato sto nije radio...

Izvinjavam se, nisam vidio, kontajuci da ce pustiti dvosjed, ako vec 6osjed ne radi.

mijat


JoVanSnoW

Ta staza je najaca....kada padne sneg, pa zaveje breg...samo je kratka...
Raja do ajaj


JoVanSnoW

Brawo za ove karte..-cool ponuda....meni treba 1 sigurno...pa ako ostane...eto ja dolazim u subotu....
Raja do ajaj

borisBP


suncica


segi

Kako je krenulo u naju ce biti najbolje skijanje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Radiohead