• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

BL

Quote from: Radiohead on 26 February, 2013, 14:26:37
:X

E, progovorio bi Ti, pa makar i ... Ubi neizvjesnost.
OK, magla je stvarno izvan ljudskog dometa. Ili, neko ko "redovno skija u Austriji i Francuskoj i za svoje pare hoæe vrhunsku uslugu", misli drugaèije.

Korisnik

Quote from: BL on 26 February, 2013, 14:42:48
Quote from: Radiohead on 26 February, 2013, 14:26:37
:X

E, progovorio bi Ti, pa makar i ... Ubi neizvjesnost.
OK, magla je stvarno izvan ljudskog dometa. Ili, neko ko "redovno skija u Austriji i Francuskoj i za svoje pare hoæe vrhunsku uslugu", misli drugaèije.

U nas u Austriji rasceruju maglu :))
Salim se, pa niko nije ni rekao da je magla problem OC-a ili ljudski faktor. A danas fakat ubi!
u èetvrtak sam uzeo slobodan dan, biæe dobro po prognozi mescini. Hir aj kam Javorina  anan

dr.zela

Ma ubi magla vec 10 dana... trass
U ponedeljak prosli kada sam izasao na vrh...neznam gdje i kuda,cini mi se ne vidi se na 2m u pm i tako skoro cijelu sedmicu a vidim i jutros nista bolje. :SS

mijat



zum

Rukovodstvo OCa opet "vrhunski"obavlja svoj zadatak. Pustaju sto manje liftova u pogon, ratrake salju na staze samo ako bas moraju i koliko moraju. Moraju stediti  (:smijeh:
Dali to sve ima veze sa Dzombom?
Mozda su zbunjeni?

U svakom slucaju, pozdravljam ceranje ovog premijera, prve violine unistenja Jahorine  (PIVA)

mijat


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zum

Svi koji imaju veze sa Jahorinom, znaju za mahinacije, vec sad mozemo reci bivseg premiera. Ko god da dodje nece imati takve mahinalne percepcije prema Jahorini. Unistiti, rasprodati ...
Samo sta ce direktor sada  (W)

BL

Dovoditi u vezu promjene u Vladi RS i funkcionisanje OC je prilièno fulanje. Ne treba se promijeniti Vlada pa da neko mrdne iz kafane i sredi staze i oèisti snijeg ispred blagajni. 

DarkoN

Quote from: BL on 26 February, 2013, 20:25:05
Dovoditi u vezu promjene u Vladi RS i funkcionisanje OC je prilièno fulanje. Ne treba se promijeniti Vlada pa da neko mrdne iz kafane i sredi staze i oèisti snijeg ispred blagajni. 
ti ili si strasno naivan ili nemas pojma kako stvari funkcionisu u OC Jahorina.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


zum

ajde BL ucuti! Kakav demagog. Ti znas sta treba dovoditi s cim u vezu na Jahorini ... WTF


zum

BL sve zna!  :DD
Cak i kad se pretjeruje.