• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

jednostavan41

ma zaboli me i ako obamu promijene, samo da hoce promijeniti malo organizaciju na jahorini,ne treba puno samo par sitnica a sitnice cine cijelinu
da znam - znao bi

HeAd

Ljudi prica je zrela da se prebaci u kafanu  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Nichifor

Quote from: HeAd on 26 February, 2013, 21:31:11
Ljudi prica je zrela da se prebaci u kafanu  ideea:(

i ovo je stanje na jahorini. samo izmeðu dvije ¾ice

ecki

Quote from: jednostavan41 on 26 February, 2013, 21:05:04
ma zaboli me i ako obamu promijene, samo da hoce promijeniti malo organizaciju na jahorini,ne treba puno samo par sitnica a sitnice cine cijelinu
to je to, samo je bitno da se ide na bolje....


vladimirdns

Pozdrav svima, stizem na Jahorinu u petak. Smestaj u Hotelu Rajska dolina pa me interesuje kako stoji stvar sa parkingom...bio sam pre 10ak godina pa se ne secam najbolje (tad nisam ni vozio). Da li hotel ima svoj parking ili se moram negde drugde parkirati i koliko to onda kosta? Hvala unapred na odgovoru.

make

Quote from: vladimirdns on 27 February, 2013, 00:14:57
Pozdrav svima, stizem na Jahorinu u petak. Smestaj u Hotelu Rajska dolina pa me interesuje kako stoji stvar sa parkingom...bio sam pre 10ak godina pa se ne secam najbolje (tad nisam ni vozio). Da li hotel ima svoj parking ili se moram negde drugde parkirati i koliko to onda kosta? Hvala unapred na odgovoru.
Ima nesto malo parking mjesta ispred hotela ali obièno nije gu¾va. Ugodan boravak

jednostavan41

Quote from: vladimirdns on 27 February, 2013, 00:14:57
Pozdrav svima, stizem na Jahorinu u petak. Smestaj u Hotelu Rajska dolina pa me interesuje kako stoji stvar sa parkingom...bio sam pre 10ak godina pa se ne secam najbolje (tad nisam ni vozio). Da li hotel ima svoj parking ili se moram negde drugde parkirati i koliko to onda kosta? Hvala unapred na odgovoru.
ma kako stvari stoje a u vezi auta ovih dana je bitnije jel imas dobr maglenke na kolima
da znam - znao bi

Radiohead

Quote from: BL on 26 February, 2013, 20:25:05
Dovoditi u vezu promjene u Vladi RS i funkcionisanje OC je prilièno fulanje. Ne treba se promijeniti Vlada pa da neko mrdne iz kafane i sredi staze i oèisti snijeg ispred blagajni. 
Vidi se iz aviona da postavljas politicke postove i da nemas pojma o Jahorini kao planini. Ovdje si samo da pratis sta narod kaze i da ubacis koju ''pametnu'':Car je go, to se odavno zna, tako da se bezveze trudis devil

Big_DANE

Magla magla svuda oko nas...bem ti maglu...spremili su sestoguz Ogorjelicu 1 , a Poljice sestoguz se vrti...zagrijeva...  :bravo::( :bravo::(


BOJAN-BG

I opet maglaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

brera

Dobar dan, da se i ja javim sa opet maglene planine. opet magla, magla, magla.... X( X( ubija magla, jucer nam se izgubio jaran u toj magli...Ali dok je ljudi i kafana na jA sve se dobro zavrsi... :bravo::( :bravo::(

pklicov


Radiohead