• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

jednostavan41

pa koliko je govora i kritika upuceno ovo za kase i opet ista prica,pa jesul oni NORMALNI necu da pitam jel imaju smisla za biznis i turizam i za goste jer toje ocito da nemaju ni osjecaja a ni pojma  al sad se pitam JESUL UOPSTE NORMALNI, sutra moram poranit dol na kasu u 8 sati i stat u red
da znam - znao bi

mijat

ima kasa i kod 6-guza ogorjelica, manja je gu¾va  austin:(

Big_DANE

Quote from: suncica on 28 February, 2013, 09:26:23
Je li ovo opet guzva na kasi? Mozda su zaspali, pa ne mogu da vjerujem......


peradetlic

Quote from: Big_DANE_Almighty on 28 February, 2013, 09:59:20
Quote from: suncica on 28 February, 2013, 09:26:23
Je li ovo opet guzva na kasi? Mozda su zaspali, pa ne mogu da vjerujem......



Malo jutarnjeg sexa nije na odmet :):):):)


Big_DANE

Ogorjelica 1 ...... sex na zici....



BL

Ovo kupovanje karata nekima bas stresno iskustvo. Razumijem. Ja oko toga nikada, ali nikada, bez obzira na guzvu, vikend, nevikend, nisam imao problem. Stanem, kupim, skijam. Bice da je do mene. Sto ljudi, sto cudi, sto iskustava 

DarkoN

ja isto nisam nikada imao problema sa kupovinom karte  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


Arcturus

Quote from: BL on 28 February, 2013, 11:13:51
Ovo kupovanje karata nekima bas stresno iskustvo. Razumijem. Ja oko toga nikada, ali nikada, bez obzira na guzvu, vikend, nevikend, nisam imao problem. Stanem, kupim, skijam. Bice da je do mene. Sto ljudi, sto cudi, sto iskustava 
Do juce sam mislio da se Dzomba krije pod ovim korisnickim imenom, al danas vec nema logike...

Papki

Konaèno sunce, kao i svake godine dolazim prvu sedmicu u martu i nadam se da, èe tako da ostane do 10.3.
Pozdrav svima i vidimo se u subotu  8))

mijat

Quote from: Arcturus on 28 February, 2013, 12:15:30
Quote from: BL on 28 February, 2013, 11:13:51
Ovo kupovanje karata nekima bas stresno iskustvo. Razumijem. Ja oko toga nikada, ali nikada, bez obzira na guzvu, vikend, nevikend, nisam imao problem. Stanem, kupim, skijam. Bice da je do mene. Sto ljudi, sto cudi, sto iskustava 
Do juce sam mislio da se Dzomba krije pod ovim korisnickim imenom, al danas vec nema logike...

:bravo::( :bravo::( :bravo::( slièno mislim i ja  regge

BL

Samo vi tako, vraticu se ja. A, onda cemo drugacije, ...

dale

Mijate,man' se politike,gledaj kamere puf:)