• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Mijat i BL ce se jos poceti voljeti  ole

Nego, da vidite guzve na prilazima Jahorini!
Ja sam se morao spustiti do Pala, i vec 2 sata pokusavam se probiti do gore. Kad se autobus okrenuo na osmicama i zakrcio prolaz, sam odustao, i cekam da se situacija smiri

DarkoN

Sad dosao sa Jahorine. Skijao malo sa Vipom. Ostale nismo uspjeli uhvatiti. Mene je ta guzva uhvatila kada sam krenuo nazad za Sa. Slike postavljam malo kasnije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

trinity

VIP-e, fotke su tako dobre... Jel' moze to da se pokaci po flickeru?
Btw, malo smo slabi na youtubu, bilo bi fenomalno u cilju promocije Jahorine...
Da je samo par direktnih letova iz Londona, tek bi videli sta je guzva...  ;))

vip-jahorina

Slobodno kaci gdje god hoces, samo stavi nas kao izvor www.jahorina.org

skiDeki

Javio se Dane, kaze da je dan fenomenalan, da su staze dosta dobre, sem prece koja je kasnije dosta popustila, breru je skontao sa zice, ali ga nije mogao stici (border) (:smijeh:

Sve vas puno pozdravlja i kaze ako sutra vidite mrcinu od dva metra na bordu da ga slobodno spucate grudvom u glavu, to ce biti znak raspoznavanja austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

trazili smo ga ja i vip danas. ni od njega ni od brere ni traga ni glasa. doduse breru mislim da sam vidio na njegovoj standardnoj lokaciji na stazi.  (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

majasamaja

Dan je super bio, staze dosta dobre makar do 12 a poslije kako koji dio, Praca rano popustila, guzva katastrofa negdje od 11.30 do 13.30 i onda se malo raja razisla, makar na Ogorjelici. Sve u svemu zadovoljna sam. Jos ako nocas budu minusi a i sutra kako prognoza najavljuje onda bi moglo biti jos finog skijanja  :))
Evo i par slika a ostatak se moze pogledati na http://www.facebook.com/media/set/?set=a.485161691549433.1073741825.278470085551929&type=1&l=26236d5c01

vip-jahorina

Veceras smo brera i ja sjedili prvi put, od kad se znamo, TRIJEZNI!
Ali je dobro bilo, i fino se prodruzili.

Taman htio na spavanje (sutra je subota, smjena) zvoni telefon, ajde na dernek u Termag, apatinska pivara pravi privatnu zurku, Plavi Orkestar i Losa sviraju i pjevaju. Stavrno ludilo, par slika u odgovarajucoj temi.

skiDeki

Kako to Brera trezan na Jahorini??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borisBP


vip-jahorina

Quote from: skiDeki on 02 March, 2013, 00:37:09
Kako to Brera trezan na Jahorini??

Otrijezni se pred spavanje  (:smijeh:


Dobro jutro!
Magla na kamerama, magla mi ispred prozora!

anger

Jutro,

Ima li ista novog snijega? Prema prognozi kao da je padalo?

XplodeHD

joj magla joj otjerajte to da dolazimo :) :))

Milos CTS

Nema nista od novog snega, a magla se polako podize

anger

Quote from: Milos CTS on 02 March, 2013, 08:49:43
Nema nista od novog snega, a magla se polako podize

Hvala za info