• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

suncica

Jupiiiiii....gas ka planini, uskoro, sef me pustio  :))

HeAd

koja je to firma kad je tako flexibilna :)...ti mora da si instruktor skijanja pa bjezis sa casova  ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

armangsb

Da se i mi javimo.
Vec duze vrijeme pratim forum ali nikad nista da napisem. Pozdrav svima.

Jucer je dan bio extra. Mogao bih reci fenomenalan da me nije malo nervirala guzva na poljicama. Oko 25min cekao na sestosjed, zatim slicno toliko put do vrha. Ali hajde, to sam i zanemario. Dan mi je, takodjer, pokvarila neka kamikaza na boardu koja je oko pola 4 niz poljice vozio prebrzo i pokupio mi zenu. Srecom nije bilo ozlijeda.
Veliki pozdrav svim skijasima i borderima a posebno Jadranku - Jadri.
Arman i Dijana.

HeAd

ajde nek si se proveo ...iskoristio si mozda i najjljepsi dan vikenda u cijeloj sezoni...pozz
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

jednostavan41

Bio skijo  petak i subotu, petek savrsenstvo,subota ujutro magla al kasnije je bilo ok, gledam danas je fantazija i nema guzve, morat cu pobjeci sredinom sedmice makar na dan da oceifim
da znam - znao bi

vip-jahorina

Zao mi je zbog vas, ali Jahorina je danas samo moja!


DarkoN

Bolje da si me ubio.  trass trass trass
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 04 March, 2013, 10:43:15
Zao mi je zbog vas, ali Jahorina je danas samo moja!


Olimpik je i juce  oko 15 sati bio fantastica za skijanje, inace juce dan kao iz snova

Big_DANE

LJUDI NEMOJTE DA DIVLJATE!!!!! STAZE SU PREBRZE!!!!!!! KO NIJE SIGURAN NEKA VOZI POLAKO!!!!!!!  Za tri dana video sam 5 sranja i to sa prelomima...na praci, ogorjelici ...bar petoro ljudi su odmeli!

borisBP

Nije ovo dobro, jako sija sunce, mo¾e da se izgori.  X(  (:smijeh:

Big_DANE

Svi smo izgoreli najstrasnije...svi res peceni! Obavezno kremu za sUnce!!!!!   (:smijeh: ideea:( devil:( :bravo::( ludzatobom:(( ole

Radiohead

Quote from: Big_DANE_Almighty on 04 March, 2013, 12:17:24
Svi smo izgoreli najstrasnije...svi res peceni! Obavezno kremu za sUnce!!!!!   (:smijeh: ideea:( devil:( :bravo::( ludzatobom:(( ole
Uuuu to obavezno, evo zjb me na poslu cijeli dan X(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


hallo

@harison
nes' me pokolebat'....UVEk bih dao 8 dana Umaga za 1 Jahorinski ko sto behu petak, nedelja ili ovaj danasnji... regge
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Korisnik

Danas jos jedan nevidjeno dobar dan, staze poluprazne, pa se moglo malo brze "otisnuti"....staze takodje vrhunske, nisu popustile nigdje, osim prace malo na samom dnu. Od citave sezone, ovaj dan je medju prva 3!