• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Sytrasnji put na Jahorinu odgodjen zbog najavljenog loseg vremena :(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dale

Quote from: skiDeki on 04 March, 2013, 18:00:23
Sytrasnji put na Jahorinu odgodjen zbog najavljenog loseg vremena :(
I moj (doh) ;((

mijat

vas dvoje kao da ste se dogovorili da odlo¾ite put  austin:(

vip-jahorina

za sada je stanje skroz OK. nema vjetra, minusi su, stislo je dobro. jedino u toku noci ako se nesto promjeni  3:(

vip-jahorina

A danas je bilo izvrsno: staze savrsene i isto tako pripremljene, snijega i dalje kao u prici, malo skijasa po stazama, skoro bez reda na zicama.
Ipak kao sto Dane rece, veoma tvrde i brze, nema leda ili skoro da ga nema, ali bas su prebrze za normalne skijase. Zato oprez. Malo mi je danas smetalo kad sam na Olimpiku vidio prilicno dosta skijasa koji ocigledno da su tek nedavno savladali osnive skijanja. To je jedna od opasnih i ekstremnijih staza gdje pocetnici nebi smjeli gubiti vrijeme. Opasno je i za njih i za nas! Ali dobro, svako smije skijati po stazama gdje mu odgovara.

Sunce je nemilice przilo, boja se nabacila, staze i dalje u fullu  hug:(
Evo i danasnje "setnje" stazama:






























Ognjen

Trebao sam doci za vikend na nasu Ljepoticu ali me plasi hoceli bit kise.Vasa pomoc bi mi dobro dosla :DD :DD :DD :DD :DD

mijat


Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

vip-jahorina

Mega deki se usutio kao stara baba. Sigurno ima neki tajni plan.
A danas, opet bajka, nema vjetra, snce sija, minusi...


jednostavan41

da znam - znao bi

Radiohead

Ocekujemo standardnu VIP-ovu sliku sa Olimpika   8))

HM

Bilo je skijanja do besvjesti. A sta nas sutra ceka, ce da vidimo!  (PIVA)

smislo

Ja razmisljam o periodu od 18-22/3 ali malo cvikam hoce li biti snijega? Lako je vama iz okoline promijeniti odluku na vrijeme, iz Svedske se mora planirati dosta unaprijed...Poslije loseg vremena od 15-25/2, rado bi uhvatili malo sunca...i to sad bez djece...ima li kakvih dugorocnih prognoza?

HeAd

Druze tad se vec more planira 8))
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4