• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

zburkos

Jeste off ali pogledajte snimak, prirodne ljepote BiH, Vrankamen turno skijanje

http://vimeo.com/60942804

make

Quote from: HeAd on 05 March, 2013, 20:14:11
Druze tad se vec more planira 8))
Pa kad je tako ti hajd na more a mi æemo u planine


BL


jednostavan41

jeli ko gore,kreno bi rano ako ce sutra bit sunce,imal ko da javi sta
da znam - znao bi

suncica

Ja sam sad dosla odozgo, pomalo duva vjetar, ali nista strasno, I prilicno je vedro.....sta ce biti do ujutro, nisam sigurna, s obzirom na vremensku prognozu

JoVanSnoW

Raja do ajaj

HeAd

Fis trka je gore tri dana, mislim da ce neke staze biti zatvorene...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat


HM

"Dobro" jutro! Ma neki sitan snijeg a vijetar tuce kao lud.  puf:)

vip-jahorina

Pada susnjezica, vjetar lomi sve...  mislim da danas nece niti jedna zica raditi koja ide do vrha.

Podsjecam da smo vise puta upozoravali direktora OC-a, Kormana da je na Jahorni besmisleno praviti zice bez medjustanice jer su situacije kao danas veoma ceste i onda nam ostaje samo lift Poljica i zica Praca (naravno kad ima snijega). Naravno potrebno je poznavati Jahoinu i njene cudi ...
Nego eto, radni dan je, skoro kraj sezone pa se Korman opet provlaci ... Koliko dugo jos?

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 06 March, 2013, 08:17:30
Pada susnjezica, vjetar lomi sve...  mislim da danas nece niti jedna zica raditi koja ide do vrha.

Podsjecam da smo vise puta upozoravali direktora OC-a, Kormana da je na Jahorni besmisleno praviti zice bez medjustanice jer su situacije kao danas veoma ceste i onda nam ostaje samo lift Poljica i zica Praca (naravno kad ima snijega). Naravno potrebno je poznavati Jahoinu i njene cudi ...
Nego eto, radni dan je, skoro kraj sezone pa se Korman opet provlaci ... Koliko dugo jos?
Pa ja ne znam kako se on imenuje, ko ga imenuje, je li vlada (kao vecinski vlasnik), je li opcina.....????
PO toj logici covjek ce se promijeniti kada se promijeni vlast, sad je li opcinska ili entiteska???Barem je ovako kod svih ovih javnih/drzavnih preduzeca.

Radiohead

Zaboravio sam reci da sam u nedjelju vidio dva policajca na stazi sa skijama (Elan SLR ;)) ),

Big_DANE

Quote from: Radiohead on 06 March, 2013, 08:56:37
Zaboravio sam reci da sam u nedjelju vidio dva policajca na stazi sa skijama (Elan SLR ;)) ),

Da bili su i za vikend (petak sub ned )  police:( police:( .....skijali ljudi!  ideea:(

suncica

Pada snijeg ali I duva vjetar 8))