• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: anger on 14 March, 2013, 21:10:58
Ako sutra vidljivost bude iole dobra bice ludilo za freeskiere i boardere. Valjda nece sve ispeglati ratracima  ludzatobom:((

lepa sala

Zliko

palo ga je od sinoc cca 20-30cm cini mi se ;-) jos pada lagano...

anger

Quote from: BOJAN-BG on 14 March, 2013, 22:05:00
Quote from: anger on 14 March, 2013, 21:10:58
Ako sutra vidljivost bude iole dobra bice ludilo za freeskiere i boardere. Valjda nece sve ispeglati ratracima  ludzatobom:((

lepa sala

Sala ili ne ja planiram sutra na Bjelasnicu, 100% nece urediti slalom stazu... ludilo :P

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Mega Deki

Ha ha> Vreme je da se polako pakuje za Jahorinu. Eto mene u nedelju. Pa se nadam da ste ostavili nesto kruske... (snow) (snow) (snow)
Mega Deki

borisBP


Aco_BL

Sta je ovo, Jahorina opet zatrpana... neka, neka, mada je vani -11.9 (subjektivni osjecaj -20.1) brrrr  puf:) Treba se prvo dobro zagrijati  ;))

mijat


Radiohead


einspric

JEL MI MOZE NEKO RECI STA RADI DANAS OD ZICA , I KAKVE SU PROGNOZE ZA NAREDNE DANE....UNAPRIJED ZAHVALAN .....POZZZ SVIMA

DarkoN

Quote from: einspric on 15 March, 2013, 11:25:05
JEL MI MOZE NEKO RECI STA RADI DANAS OD ZICA , I KAKVE SU PROGNOZE ZA NAREDNE DANE....UNAPRIJED ZAHVALAN .....POZZZ SVIMA
bez ljutnje ali sve informacije imas na www.jahorina.org za sutra najavljuju fino vrijeme. i trebalo bi sve da radi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

einspric

OK , DANAS NE MOGU DA VIDIM NA JAHORINA.ORG KOJE ZICE RADE, JER NEMA NI YES NI NO, SAMO PRAZNO POLJE PORED IMENA ZICA

DarkoN

danas rade svi sestosjedi, lift poljice i sto bi hare rekao brera-lift
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Quote from: einspric on 15 March, 2013, 11:32:15
OK , DANAS NE MOGU DA VIDIM NA JAHORINA.ORG KOJE ZICE RADE, JER NEMA NI YES NI NO, SAMO PRAZNO POLJE PORED IMENA ZICA

pogledaj na http://oc-jahorina.com/

vip-jahorina

od -11 do -20 je trenutno na Jahorini!
Zima opet pocinje?!