• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

anger

Ma staze su dobre, problem je kad malo popuste pa se pojave hangovi e tad raja pocne da kuka. Sta treba, da izadje ratrak da to sredi pa da pokupi nekoga? Ne moze ljudi, puno je skijasa, nema peglanja staza u po dana. Inace, ljudi ih dobro spreme noc prije e sad to sto je plus pa brzo popuste to je nesto drugo.

majasamaja

Quote from: anger on 17 March, 2013, 17:51:29
Ma staze su dobre, problem je kad malo popuste pa se pojave hangovi e tad raja pocne da kuka. Sta treba, da izadje ratrak da to sredi pa da pokupi nekoga? Ne moze ljudi, puno je skijasa, nema peglanja staza u po dana. Inace, ljudi ih dobro spreme noc prije e sad to sto je plus pa brzo popuste to je nesto drugo.
s obzirom da je 17 mart a prljece kuca za par dana ovo je sve extra, prosle godine u ova doba nije bilo ovoliko snijega, sto duze izdrzi to bolje za skijase, a kad se istopi onda cemo da setamo  :))

DarkoN

Kao i moji predhodnici i ja cu za danasnji dan da kazem da je bio fantastican. Za razliku od juce staze su bile gotovo perfektne cijeli dan osim na par standarsnih mjesta gdje se pojavljuju hangovi, tj na mijestima gdje slabiji skijasi usporavaju. Niko se nije zalio na Kamcu i ekipu koja radi na ratracima, zalbe idu direktno gospodinu Koromanu, tj na njegov racun. Sto se tice staza juce su vec oko 10:30 staze bile pune hangova, bilo ih je mnogo vise nego danas u 4. Na dvosjedu Ogorjelica 2 danas poslednja voznja bila malo iza 15:45, pohvale momcima.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

majasamaja

A Ogorjelica 1 jutros prije 9.00 pocela sa radom, ja mislim da sam ja bila vec oko 8,50 na sestosjedu  :))

Schomi77

hoce li ovo da izdrzi jos dvije sedmice? :-(

BL


dr.zela

da i ja pofalim ove fotke,svaka cast,vrrrh (Y)
ali je doooooooooobro gore :SS :SS :SS

acixon

hvala svima za fotke,da malo i mi koji danas nismo mogli doci,osjetimo ovaj prelijepi dan.
(Y) (Y)

dale

Pozdrav svima,bio danas i.........ubio se od skijanja.Jednostavno nema dalje!Staze odlicne, bez razlike.Vozilo se do 16h i ko nije bio
ima za cim da zali.Trenutno je gore pravo nevreme sa orkanskim vetrom,tako da ce sutra biti sasvim drugacija situacija,ali nema
veze ,danasnji dan vredi za pet! :bravo::(

anger

Quote from: majasamajas obzirom da je 17 mart a prljece kuca za par dana ovo je sve extra, prosle godine u ova doba nije bilo ovoliko snijega, sto duze izdrzi to bolje za skijase, a kad se istopi onda cemo da setamo  :))

Upravo to, samo da je snijega, lako cemo za staze.
Upravo vidjeh da ce padati u cetvrtak i to navecer, tako da cu opet morati uzeti slobodan dan pa da uhvatim malo powdera  ludzatobom:((

vip-jahorina


hallo

Bili za vikend, doveo sa sobom i druga sa suprugom iz Bg-a koji je po prvi put dosao na Jahorinu...proskijao pre 3 nedelje u Banskom, i bio sam malo skeptican kako ce doziveti planinu...
Subota 16.mart, hladno sa malo snega i mekim stazama koje popustise vec oko 12h...mislim na najfrekventnije...ne smedoh ga voditi na Olimpik i Zelju dok ne savlada strah a i malo "oblomi" kolena...sve u svemu zna kontrolisati brzinu, nije pao niti jednom...spreman za nedelju...a onda svanu dan kao iz bajke...u 08.30 na Ogorjelicu i cekamo da ukljuce zicu...staze extra i natabane a i prvi smo pa samo prsti...sve u svemu sve sto je rekao "Jel' dolazimo sledeci vikend?"
Dve mrlje...
1.supruga njegova kod Zlatnih Zita u subotu u MESTU pade i zeznu koleno...sreca u nesreci...GSS radi kao sat...sve pohvale
2.nedelja i dan iz bajke, ali...onda krece "lokal patriotizam"...preskace se, obilazi , muva gura...sve samo da se ne plati SkiPas 20KM? (head) Nisam mogao verovati...na Zelji jedan iz reda jedan "sa staze"...dopizdelo mi kod 7. prekorednog bez ski pas-a. 3:(...to u mnogome kvari sliku i moj savet prijateljski NEMOJTE toi raditi...
Na kraju pozdrav za Nedu, Boska i osoblje Snezne Kraljice...vidimo se anan
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Big_DANE

Naravno da ce izdrzati sneg!!!!  Sledeci vikend ko iz bajke!!! 

borisBP


3d

Malo slika od prethodnog vikenda  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((