• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

labrada

Evo jedna od juce sa Poljica!

Nigde nikog.

Big_DANE

STVARNO TUGA.....NEMA ZIVE DUSE NA JAHORINI....UMSTO DA SE DAJU NEKI POPUSTI SILNI (SMJESTAJA) I DOVUCE MASA...JAHA ZJAPI PRAZNA....

DarkoN

Quote from: Big_DANE_Almighty on 20 March, 2013, 10:29:42
STVARNO TUGA.....NEMA ZIVE DUSE NA JAHORINI....UMSTO DA SE DAJU NEKI POPUSTI SILNI (SMJESTAJA) I DOVUCE MASA...JAHA ZJAPI PRAZNA....
sad ce gospodin direktor da leti, bar prema najavama. svi direktori javnih preduzeca koja su poslovala sa gubitkom lete. samo da ne dodje neko jos gori.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

Quote from: Big_DANE_Almighty on 20 March, 2013, 10:29:42
STVARNO TUGA.....NEMA ZIVE DUSE NA JAHORINI....UMSTO DA SE DAJU NEKI POPUSTI SILNI (SMJESTAJA) I DOVUCE MASA...JAHA ZJAPI PRAZNA....

dat kazem i ja sam ovo primjetio...ono hoteli malte ne da nema razlike kao da je sred sezone...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat


DarkoN

hahahahahah vrlo lako je moguce. ali stvarno bi morali da urade nesto da u ovom periodu kada vec ima ovoliko snijega privuku ljude na planinu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dr.zela

pazi,mijat je definitivno u pravu...
veliki broj porodica i ljubitelja jahorine nisu u mogucnosti da dodju(opet) jer imaju problem sa decom i raspustom koji je zavrsen ali i to bi se moglo organizovati da se hoce podici malo svijest ovih...nekih 3:(,pa da se usaglase i daju narodu neke povoljnije cijene za VIKEND dolazak(porodicni i svaki drugi) u ovome gluvom periodu,tako da bi jaha bila znatno punija nego sto je sada.tuga )Y(

borisBP

Stvarno je prazno.  puf:)

Skipas je relativno jeftin sad veæ, ali ljudi ne sti¾u. Retko ko planira dobro skijanje za kraj marta. Danas poèinje proleæe.

DarkoN

ja se sa mijatom uvijek slazem osim kada se ne slazem  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

znam da nije lako sada privuci ljude na planinu ali sam siguran da mora postojati nacin.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP

Ogorijelica 6sed u pola 12. Bruka.

borisBP


DarkoN

eh da sam bar gore, kako bi to bilo divno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ognjen


brera


mijat