• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.


borisBP

Quote
I ja!  X( Rijetko i teµko se slaµem s tobom, (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ali ovaj put: GARANT! 1000%!!!!!!! hug:(
Quote

WTF

brera



labrada

Danasnji prilaz na sestosed Praca!

I taman se vetar smirio oko 14h a zice stale u 15:30, Ja pita sto tako brzo zatvaraju a majstor kaze da treba kuci da idu,dosta im je! )Y( :PP

labrada

Ali je zato Ogorjelica bile extra samo steta sto nije radila posle 11:30!  devil:( ;((

BL

Quote from: labrada on 20 March, 2013, 17:46:14

I taman se vetar smirio oko 14h a zice stale u 15:30, Ja pita sto tako brzo zatvaraju a majstor kaze da treba kuci da idu,dosta im je! )Y( :PP

Ovo je ¾ivo èudo. Hiljade nezaposlenih a on kulira. Inaèe, dobre fotke. Mi ostali uveliko u proljeæu a vas par posljednjih Mohikanaca se dr¾i na stazama.


brera


mijat


brera


HeAd

subota bi trebala biti ok..mada vidim da ce temparatura biti malo iznad nule  regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borisBP


suncica

ja odoh veceras, poslije posla, da uzivam .....  :)) :)) :))

anamina


A kako je lepo gore, a mi smrtnici sedimo u kancelariji.....  devil  X(
Dajte jos neke fotografije  :))

ecki

a sto ove godine zima ne da proljecu da doðe, neka, neka, tako i treba... opet snijeg iduce sedmice i to u finim kolicinama, bice mogucnosti za skijanje jos koji vikend......  (snow) (snow)