• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Sta tek mi da kazemo koji smo po par stotina kilometara daleko

brera


DarkoN

ma svima nam je isto. sjedimo i blejimo u ove kamere, grrrrrrrrrrrrrrr. hooocuuuuuuuu naaaaaaaaaaa skiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaanjeeeeeeeeeeee
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

kukate ko neke babe  WTF  oæu i ja na skijanjeeeeeeeeeeeeeeeee  X(

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ma gdje necu kukati.
ali zato sam ujutru na prvoj korpi koja izadje iz garaze.  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

peradetlic

Da li bi se od korisnika mijat-a mogao dobiti autogram, sada je poznato lice sa malih ekrana... Juèe ujutru je bio na RTRS-u, reporta¾a sa VIP partija... :):):)

Probaæu da naðem taj video i da postavim link...

brera


DarkoN

Quote from: peradetlic on 22 March, 2013, 09:27:57
Da li bi se od korisnika mijat-a mogao dobiti autogram, sada je poznato lice sa malih ekrana... Juèe ujutru je bio na RTRS-u, reporta¾a sa VIP partija... :):):)

Probaæu da naðem taj video i da postavim link...
kasnite, ja sam taj autogram uzeo odmah poslije intervjua.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

koja je to emisija bila? trebalo bi da postoji na sajtu rtrs-a.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...



DarkoN

Dajte i nama link, da i mi vidimo.  austin:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...



HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4