• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

01xxx01


01xxx01


01xxx01


JAHORINA13

nigdje nikog svi :X... dan bio ekstra jeli to iz solidarnosti sto vecina nije mogla uzivati ko mi koji smo bili gore  8)) (PIVA) .zice radile do pola pet

drasko


brera


DarkoN

Moj Brera, ne izazivaj je inace cemo do sledece sezone gledati slike na kojima Sanja pozira po raznoraznim mjestima.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

suncica

mart nikad bolji, dan za skijanje nikad bolji od subote 23. mart ..... i juce je bilo ok, malo popustilo u odnosu na prekjuce, ali solidno ....


brera

Quote from: DarkoN on 25 March, 2013, 08:05:24
Moj Brera, ne izazivaj je inace cemo do sledece sezone gledati slike na kojima Sanja pozira po raznoraznim mjestima.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(Y) (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Bolje da ona pozira nego Davor! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

borisBP

Da rezimiram: bio sam petak, subotu i nedelju. Vreme odlièno, samo u nedelju popustilo malo. Bez vetra, veæinom sunèano. Milina.

borisBP


borisBP


dr.zela


Big_DANE

Savrseno izgleda! Da covek ne poveruje....25mart!

Gledam na prognozu od petka jugo debeli...+10 stepeni i vetrina,..... ko bi da skija neka skokne ove nedelje... ;)