• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

jednostavan41

jojjj kakva je ovo perverzija jutros..... aja ne smjedo da krenem WTF
da znam - znao bi

BOJAN-BG


hallo

Pih...bismo juce i zaglavismo sa Nedom na "po jedno" u Kraljic (PIVA) i rece Nedo ostanite nocas pa ujutro odma' na stazu :-* al' ete (head)...omasismo a juce ona maglustina svudje...samo tanjir na Poljicama nije bio u magli...ma nije jos kraj... (snow)  hug:( anan
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

hallo

BTW....ima li kakav info o glasinama da OC planira zatvaranje sezone za 31.mart? Nacuh juce u Vatri, Rajskim Vratima za susednim stolom...i nisam mogao verovati .... (head)
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


DarkoN

ta prica je mozda zbog toga sto do tog datuma vaze tackice. mada kada je oc u pitanju sve je moguce.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MilanP

I ja sam nacuo da OC planira zatvaranje sezone za 31.3 , da ce nastaviti raditi samo lift poljice, ovo nije proverena informacija.....
Iskreno da vam kazem mislim da se i ne isplati dalje ici, recite mi ko skija?? Juce je na ogorijelici 1 bilo manje od 200 prolaza za citav dan.. a ukupno su prodate 3 karte....

hallo

Quote from: lakiluk on 28 March, 2013, 15:18:59
I ja sam nacuo da OC planira zatvaranje sezone za 31.3 , da ce nastaviti raditi samo lift poljice, ovo nije proverena informacija.....
Iskreno da vam kazem mislim da se i ne isplati dalje ici, recite mi ko skija?? Juce je na ogorijelici 1 bilo manje od 200 prolaza za citav dan.. a ukupno su prodate 3 karte....
Istina, pored nas 4-ice video sam jos cca 15 ljudi na stazama...mada mi smo kupili 4 karte..."Gde su pare? Necete me prevariti za moj deo!" sto rek'o Mirko u "Maratoncima" :DD
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

DarkoN

za juce ne znam, za utorak znam da nije bilo skoro nikoga. nas 8 se vrtilo na praci, na ogorjelici nije bilo nikoga.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat



haxomania

Quote from: lakiluk on 28 March, 2013, 15:18:59
I ja sam nacuo da OC planira zatvaranje sezone za 31.3 , da ce nastaviti raditi samo lift poljice, ovo nije proverena informacija.....
Iskreno da vam kazem mislim da se i ne isplati dalje ici, recite mi ko skija?? Juce je na ogorijelici 1 bilo manje od 200 prolaza za citav dan.. a ukupno su prodate 3 karte....
Ma ako budu ranije zatvarali bilo bi dobro da otvore vikendom, jer bude raje. To se radi i na mnogo vecim skijalistima.

JAHORINA13

Quote from: lakiluk on 28 March, 2013, 15:18:59
I ja sam nacuo da OC planira zatvaranje sezone za 31.3 , da ce nastaviti raditi samo lift poljice, ovo nije proverena informacija.....
Iskreno da vam kazem mislim da se i ne isplati dalje ici, recite mi ko skija?? Juce je na ogorijelici 1 bilo manje od 200 prolaza za citav dan.. a ukupno su prodate 3 karte....
dzaba onoliki snijeg kad niko ne skija i zaista se ne isplati mislim da ove tri karte nemogu platiti samo od jednog sestosjeda struju koja es potrosi kad se upali sestosjed, a ne sto 3 vrte citav dan. 3:(

borisBP


Radiohead

Mislim da zice moraju raditi do kada vazi sezonska karta, a to je do 15.04.???