• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Iskustva februar @)!#

Started by ruzica, 24 February, 2013, 11:43:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ruzica

Sedmicu dana smo ponovo u Holandiji na posao i u skolu kako ko.Vec krajne vrijeme da napisem nesto o nasoj sedmici Jahorne od 9 do !6 februara.
Porodica sa djecom od 16 i 8 godina.Dva prva dana suncana pa ostali cjeli ili pola magloviti.Cak i djeca naucila u magli da skijaju
Divan smjestaj u potkrovlju Vile Dragan.Puno se zahvaljujemo briznoj teta Jeli o svima nama.Cika Draganu za vecernje setnje u visocijim djelovima Jahorine i naravno Dusanu za zanimaciju djece u vecernjim satima.Bilo nam je lijepo sa Vama!!!
Veliki pozdrav instruktoru Marku koji me naucijo da skijam.
Hotel Bistrica ima veceru za svaku pohvalu !!!
Ski kafic na stazi VUK je ostavio negativan utisak iiz razloga sto je cjena pice 12 maraka a vrata od WC-a su u takvom stanju da nemogu da se zatvore.U wc-u nije bilo ni taolet papira.Sve sam to prijavila za sankom.To je sramota.Osoblje kaze "da je sramota sto ljudi udju i razvale vrata"
Veliki nedostatak citavog ugostiteljstva je sto se pusi svugdje nije fizicki odvojen prostor za nepusace.Mislim da je to veliki razlog zasto jahorina ne privlaci Zapad jos...
Vi izvucite poruku to je moje iskusvo.

HeAd

pa na to i idemo da stranci kod nas dodju da se naskijaju i napuse ko ljudi   regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: HeAd on 24 February, 2013, 17:46:46
pa na to i idemo da stranci kod nas dodju da se naskijaju i napuse ko ljudi   regge
uz ovo se potpuno slazem  (Y)
Ludnica ja da sam iz Holandije nikad se zalio ne bih za pusenje  (:smijeh: sreca pa sam u Amsterdamu svakih 12dana inace ubila bi me ova lokalna monotonija
svi bi da dodju, a da ne popuse  :bravo::(

P.S.
Ruzice kako tako Jahorina je cudo vjerujem taj toalet,hala ili WC s razvaljenim vratima ti je ostao u sjecanju cim ga ne izbacujete iz glave  ideea:( to u Holandiji ni zamislit ne mozes a pogotovo ovo da nema toalet papira ili ti ga tariguza  (:smijeh: (:smijeh:

kuli1961

"Zacarani dvori"/ opasni po zdravlje!!!!!!! Ebola, HIV, kuga i ostale bolestine su "pioniri maleni" sta vas tamo moze zakaciti, ako bilo sta narucite, jelo, pice...A WC-uzassssssssss, a odmah je do kuhinje!
Tri puta sam usao tamo - prvi put, zadnji put i nikad vise!