• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

KATASTROFA -Iskustvo sa Jahorine 21./24.februar 2013

Started by kuli1961, 24 February, 2013, 20:31:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


HM

Bas me zanima sta nas ceka?! Zadnji put sam bio na Jahorini 2008. godine, ekstra se proveo i skijao, ujedno i zavolio to skijaliste. Tokom godina se u mom zivotu mnogo promijenilo a dosta toga i na bolje. Stizem 03.marta sa porodicom na sedam dana i jedva cekam taj susret, a i da vidim da li je i Jahorina napredovala. Ne ocekujem skijaliste kao u Austriji, Italiji, Francuskoj ili Njemckoj! Da to ocekujem isao bih tamo! Ocekujem Jahorinu i njoj se radujem. 

HeAd

Ako si dobro pripremljen ceka te raj, a ako ides iz auta na skije zvocaces kao i ovi ovdje...mada padavine prestaju trebalo bi biti sve ok austin:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

HM

Ma bice sve super, samo da se auto popne gore  anan.  Radujemo se sigurno nezaboravno lijepom odmoru, jos kad bi imali malo srece sa vremenom u tom periodu... ole (PIVA)


Radiohead

OK je sve to sto si napisao, samo bojim se da je dostignut maksimum od planine i organizacije, barem u nekom narendom periodu od 2-3 godine. Malo je zabrinjavajuce sto su i ljudi na forumu toga svjesni, pa i nema neke velike prasine oko svega toga...
Uglavnom ide mart, i ljudi koji su organizovali dolazak na planinu u zadnjoj sedmici februara i pocetak marta uzivat ce u ljepotama Jahorine  ole

HeAd

i meni se cini da je tako...para vise nema..ovo sto ratraci ne valjaju stazu cijelu noc je radi velikih troskova za OC- ukratko nema nafte za cijelonocno valjanje...cuo sam da ratraci trose oko 100 litara na sat vremena...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zum

Ratraci se ne salju na staze, i nema nikakve veze sa vozacima, nego iskljucivo sa odgovornim u vrhu.  Prodaja karata je ironicno uzasna, bezobrazna, naravno, OC nece da ljudima plati  sat vise kako bi otvorili u 8h.
Nabavka novih kasa se kod njih usporedjuje sa kupovinom ratraka!!!

Iako Olimpik i Zeljo mogu skoro po svim uslovima da rade, pustaju se samo vikendom. Cilj: stednja na radnicima, sezoncima, usteda struje. Samo ne kontaju da su ljudi kupili i platili puni iznos svoje karte. Tu se ne stadi.
Koromana neki dan pita Corsovic: u dosta ski centara sa produzenjem dana se produzava i radno vrijeme zica i staza, na sta ovaj salabajzerko odgovara da zbog sigurnosti skijasa ne zele da rade dalje. Vecina povreda se desavaju od 2-4.
Prokomentarisacu ovo veliku laz:
U ostalim centrima nema mogucnosti povreda od 2-4? ili je to samo kod nas, zato sto staze popuste vec u 12h? Kako god, totalna obmana nas ljubitelja skijanja. Ima jos puno ovakvih primjedbi.

sremac72

Evo da i ja metnem jedan negativan komentar. Dosli u subotu ako 13h, radila praca i tanjir poljice, na tanjiru guzva i odlucimo da necemo skijati taj dan. U nedelju krenemo da skijamo i ja odma kupim ski pas za mene i cerku. Supruga i kum i jos jedan prijatelj nece da skijaju jer je padao snegi bilo jako vlazno. Prodje i nedelja kako tako i cekamo dalje . Stize ponedeljak ,8:30 sija sunce, lepota nad lepotama, svi nasmejani i srecni krecemo na poljice (smesteni u etno pizeriji). Staze ispeglane,tek po koji trag ispred nas i ja kazem kumu kanda je ovo jedan od onih dana. Stizemo na poljice kad ono "shock" - radi samo jedna kasa, red u p...u ma.....u. Staju kum, supruga i prijatelj u red a cerka i ja cemo na tanjir dok oni cekaju. Posle 40(CETRDESET) minuta su kupili karte ALLOOO - 40min. A kum 185cm,98kg (poposlednjem merenju,a posle jahorine ce biti i koja kila vise) i 40god. se saginje na kolena kao kad se vozaci saginju da vide gde im je otpao auspuh da bi platio ski-pass. Mislim da to nije u redu. Lepi komentari i utisci ce biti u drugim temama.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sta drugo da vam kazem na ovo saginjanje nego narucite karte kada vam budu gotove i uzmete u svoje ruke samo se okrenete i kazete ako zelite novac izadjite bole me ledja ne mogu da se saginjem ako izadje platite ako ne izadje dobro ste prosli  WTF  (PIVA) (PIVA)

dr.zela

bravo hare... WTF
napisacu vam svima ljekarsko uvjerenje da se ne smijete saginjati..iskljucivo ispred kasa gdje se prodaju passici,zbog ideea:( cega god...
Nesto citam ove postove...pa razmisljam...jbm sve me saceka ove zime...i lose staze i nerade zice i guzve na kasama,uzas vrijeme...sve indeticno kao i kod ostalih forumasa koji su boravili ili trenutno borave gore samo halooooooo ljudi,opusteno,vi niste platili dvije kazne,ne klepiste sa autom,niste polomoli stapove,ukenjali se u gace,zajebali kantne...ma sta mi sve nije izdesavalo za par dana ....fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj
ali ljudovi Q:-) opusteno,sve ce da bude sredjeno police:(


looka

A da ne prièamo o tome kako zatvore kasu u 15:00 (ako izdr¾e i do tad) pa svi oni koji ¾ele vratiti magnetnu karticu od skipasa ne mogu. Nisu neke pare ali èista otimaèina!


Bojanc

Quote from: HeAd on 26 February, 2013, 07:24:26
Ako si dobro pripremljen ceka te raj, a ako ides iz auta na skije zvocaces kao i ovi ovdje...mada padavine prestaju trebalo bi biti sve ok austin:(

Molim te, reci mi, kako da se pripremim, pa da odma poènem sa pripremama, da bi bio pripremljen, ako sluèajno odluèim, da se sledeèe godine vratim?