• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Moje iskustvo 2013

Started by pklicov, 07 March, 2013, 10:43:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pklicov


Radiohead


vip-jahorina

i ja ne kontam tu poruku, mozda si nekome stao na parking?
Da je neko nesto htio lose, sigurno bi to i uradio. Mada mi je vise suludo spominjati, da je u par sedmica veca koncentracija HR auta nego svih ostalih zajedno, a u ostalim da ih ima konstatno, i to bez problema.
Meni kad neko stane na parking, dobije jedno lijepo pismo da ga skloni. i svejedno mi je bio taj auto iz HR/SR/SLO ili odmaci ili vec odakle.

vip-jahorina

sve u svemu, vecina primjedbi gostiju se svodi na stvari koje su banalne i koje bi OC i lokalna zajednica (opstina) trebali veoma lako urediti i otkloniti.
S druge strane, veliki broji gostiju, cak i sa primjedbama su vise nego zadovoljni, sto je nama koji se borimo za Jahorinu vise nego drago. I to je prvi put ove godine tako, nakon dugog niza godina gdje su se gosti zalili na sve i svasta. Veoma pozitivne su i ovakve primjedbe, jer mi moramo ukazati na njih i vodecim strukturama skrenuti paznju.

Sitnice jesu, ali je vlast tesko pokrenuti da nesto uradi i otkloni te sitnice  ;))

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 07 March, 2013, 12:32:17
Mada mi je vise suludo spominjati, da je u par sedmica veca koncentracija HR auta nego svih ostalih zajedno, a u ostalim da ih ima konstatno, i to bez problema.
Definitivno najvise gostiju je iz HR, zanimljivo je da je u odnosu na zadnje sezone sve manje gostiju iz Srbije??? (Kad je bio onaj zastoj u petak, kad su se zaglaviili autobusi, nema cega se nisam naslusao dok sam cekao, bas se potrefilo da su gosti iz Srbije dolazili i to neka ekipa je nesto snimala-svi su jednoglasni da im je to zadnji put da dolaze na Jahorinu zbog organizacije, ali navece sam neke vidio na onom Termag party - mislim da su zaboravili cekanje :)))) U biti to i jeste najbolja trenutna slika Jahorine, sve sto je u organizaciji Javnih faktora: OC, Policija, ciscenje, parking je klimavo i uzasno neorgnizirano, dok situaciju popravljaju oni lijepi dani i casni domacini koji ulazu u svoju ponudu (Termag, Board, moze i VIP tu upasti :)i ostali... )

pklicov


Radiohead


Ucci


vip-jahorina

Mnogo dobar termin, staze optimalno popunjene. Snijeg je zadnje 2-3 godine konstatno ok u tom terminu. Naravno, kako ce biti ove godine ne znam, ali nadamo se  (snow)

Ucci

Quote from: vip-jahorina on 03 August, 2013, 21:44:18
Mnogo dobar termin, staze optimalno popunjene. Snijeg je zadnje 2-3 godine konstatno ok u tom terminu. Naravno, kako ce biti ove godine ne znam, ali nadamo seĀ  (snow)

Hvala ! A kako je sa dostopom na skijama do svih pista?? Naravno, ako ima snijega....

mijat


Ucci


mijat


Ucci